Paket Servi̇s Ürünleri̇

Günümüzde paket servisinin yaygınlaşması ile kullanıcıya ulaştırılması gereken gıdaların taşınması ve korunmasında kolaylık sağlayan karton ve plastik gıda ambalajların kullanımı bir hayli artış göstermektedir. İnsanların güvenli yiyecekler tüketmesi ve yiyeceklerin korunarak evlerine kadar taşınması konusunda tercihleri gıda ve ambalaj sektörünün oldukça gelişmesine fırsat sağlamıştır. Adrese götürülen gıda zahmetsiz bir şekilde tüketiciye ulaştığı ve ürünlerin korunması konusunda hassasiyet göz önünde bulundurulduğu sürece, buna örnek olarak taşınma kolaylığı ve çevredeki oluşan yabancı maddelerden korunması vb. durumların dikkate alınması kullanıcılar için bir hayli önem arz etmektedir.

Plastik ambalaj sektörünün öncülerinden olan Kahyaoğlu Plastik, İzmir’de müşterilerine kaliteli malzemelerden üretilen gıda ambalajları sunmaktadır. Sızdırmaz özelliği bulunan gıda ambalajı çeşitleriyle kullanıcılarına, koruma ve taşıma imkanı vermekte. Bakıldığı zaman sıcak yada soğuk fark etmeksizin, sızma tehlikesi olan katı gıdaları da beraberinde kolaylıkla paket servis ile kullanıcıya  gönderebilirsiniz.

Oldukça kolay kullanımı olan plastik kapların özellikle işyeri, ev ve ofis gibi mekanlarda sıklıkla kullanıldığı, yiyecek içecek gönderimi yapan şirketlerin en çok tercihi gıda ambalajları olarak bilinmektedir. Kullanıcılara sağlıklı olarak siparişlerini iletmek isteyen gıda firmalarının sızdırmaz özelliğe sahip gıda ambalajları kullanmasının önemini fazlasıyla vurgulamakta fayda olduğunu düşünüyoruz. 

Kahyaoğlu plastik müşterilerin ihtiyaçlarını önceden tespit ederek isteklerine uygun olan ürünler sunarak onların müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermelerine yardımcı olmaktadır.

Kahyaoğlu Plastik, sektöründe uzun yıllardır cafe , restoran , pastane ve hizmet sektöründe bulun çeşitli işletmelere Baskılı-Baskısız karton ve plastik bardak , karton dondurma kasesi , paket serviste kullanılan microwave’e uygun gıda kapları, salata kaseleri , sos kapları ve bunun gibi özel, kaliteli çeşitli hızlı tüketimde kullanılan materyalleri müşterilerine sunmaktadır. İzmir’de hizmet veren Kahyaoğlu Plastik tüm ürün ve hizmetlerini detaylı incelemek için www.kahyaogluplastik.com.tr adresini ziyaret ederek bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Plastik Şarküteri Kaplarının Kullanım Alanları