Baskılı Karton Bardakların Kullanım Avantajları

Gıda sektöründe, hizmet sektöründe en yaygın kullanım olan paket servis kapları, sıcak karton bardaklar, kapaklı karton bardaklar, soğuk karton bardaklar,dondurma kapları, baskılı şeffaf bardaklar, frozen bardaklar, sızdırmaz paket servis kapları vb. gibi kullan-at özellikleri ile hem firmalar hem de müşteriler için kullanımı en kolay parçalardır.
Günümüzde tüketiciler hızlı tüketimin en yaygın kullan-at parçalarından olan karton bardakları sıklıkla kullanmaktadır.

Cafe, sokak, iş, ev gibi birçok mekanda tercih edilen karton bardakların firmalara ve müşterilere yönelik birçok avantajı bulunmaktadır.
Baskılı karton bardakların kullanım avantajları ise şu şekildedir;

 • Karton bardak içerisindeki içeceğin sıcaklığını/ soğukluğunu uzun süre korumaktadır.
  Baskılı karton bardak içerisindeki içecek karton bardağın double wall-çift duvarlı olma özelliği sayesinde ısıyı uzun süre içeride tutarak içeceğin tüketim süresini uzatmaktadır. Yazın ise sıcağa karşı soğuk içeceğimizin soğuk karton bardak sayesinde daha fazla soğuk kalmasını sağlamaktadır.
 • Firma/ marka logonuzu daha fazla kitleye sunabilirsiniz.
  Tüketiciler baskılı karton bardakları ile sokakta, işyeri gibi birçok alanda bulunmaktadır. Bu süreç içerisinde tüketici ile aynı alanda bulunan potansiyel müşterileriniz sizin logonuzu, ambleminizi karton bardak üzerinde görmekte ve
  sürecin devamında aynı satın alma işlemini gerçekleştirmektedir.
 • Plastik bardak kullanımını azaltmaktadır.
  Baskılı karton bardaklar; kullanım rahatlığı, estetik görünümü ve çevre dostu özelliği ile plastik bardaklara göre daha avantajlıdır.
 • Baskılı karton bardaklar ekonomiktir.
  Kullan-at kullanım yapısından kaynaklı olarak daha ekonomik olan baskılı karton bardaklar hem müşterilere hem firmalara rahatlık sağlamıştır.
Baskılı Karton Bardak Kullanım Avantajları,Karton Bardaklarda Son Trend