Yazılar

Özel baskılı karton bardaklar, markanızın adını duyurmak ve müşterilerinizin geri gelmesini sağlamak için mükemmel bir yöntemdir. Özel baskılı karton bardaklar aynı zamanda işinizi tanıtmanın da harika bir yoludur. Logonuz veya mesajınız ile herhangi bir renk, yazı tipi veya tasarımda basılabilirler. Ayrıca ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde çeşitli boyut ve şekillerden seçim yapabilirsiniz. Kişiye özel baskılı karton bardak ile dikkat çekeceğinizden ve iz bırakacağınızdan emin olabilirsiniz.

Özel baskılı karton bardaklar pazarlama ve tanıtım için harika olmanın yanı sıra pratik amaçlar için de kullanılabilir. Örneğin; kahve, çay ve soda gibi sıcak ve soğuk içecekleri servis etmek için kullanabilirsiniz. Smoothies, shake ve hatta kokteyller gibi diğer içecekler için de kullanılabilirler.

Özel baskılı karton bardak kullanmayı seçtiğinizde, işletmenizin bilinirliliğini de artırmış olursunuz. Müşterilerinize çevreye ve onların güvenliğine önem verdiğinizi de gösterebilirsiniz. Karton, yenilenebilir bir kaynaktır ve bu da onu çevre dostu olmak isteyen işletmeler için ideal bir seçim haline getirir. Dayanıklı ve uygun fiyatlı olması, kaliteden ödün vermeden paradan tasarruf etmek isteyen işletmeler için mükemmel bir seçim olmasını sağlar.

İşletmenizi tanıtmanın bir yolunu arıyorsanız, özel baskılı karton bardaklar mükemmel bir çözümdür. Sadece öne çıkmanıza ve bir izlenim bırakmanıza yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda müşterilerinize çevreyi ve onların güvenliğini önemsediğinizi göstermenin harika bir yoludur.

Özel baskılı karton bardaklar, işinizi tanıtmanın ve bir açıklama yapmanın harika bir yoludur. Sadece harika görünmekle kalmıyorlar, aynı zamanda pratik ve uygun fiyatlılar. Kişiye özel baskılı karton bardaklar ile müşterilerinizin markanızı hatırlamasını ve daha fazlası için tekrar gelmelerini sağlayabilirsiniz.

kullan at bardak, kullan at bardak kullanım kolaylığı

‘’Kullan-At’’ bardaklar hem insanlar hem de işletmeler tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Cam veya metal bardaklara kıyasla hem maliyet hem de kullanım kolaylığı sağlayan kullan at bardaklar ebat, baskı ya da adet gibi birçok avantajıyla da tercih sebebidir. 

isletmeler için paket servis

Türkiye’de Fast food tüketimi gün geçtikçe artıyor. Pandeminin tüm üretim ve tüketim ilişkilerini yeniden şekillendirmesi ile özellikle paket ürün taşımacılığı yapan gıda işletmeleri için kullanılan ürünler ise ayrı bir öneme bürünmüştür. Paket servis ürünleri birçok farklı amaca hizmet etmektedir.

Kapaklı Karton Bardak Nedir?

Restoran, cafe ve büfeler gibi paket servis ağı olan ve içecek ürünlerini sürekli satan işletmeler tarafından çift duvarlı bardaklar sıklıkla tüketilmektedir. Çift duvarlı bardak kullanımının faydalarından bahsedecek olursak; normal karton bardaklardan daha kalın bir yüzeye sahiptir. Özellikle sıcak bir içecek servisinde mutlak tercih edilecek ambalaj ürünlerinden bir tanesi çift duvarlı bardaklardır.

Plastik Şarküteri Kaplarının Kullanım Alanları

Günümüzde paket servisinin yaygınlaşması ile kullanıcıya ulaştırılması gereken gıdaların taşınması ve korunmasında kolaylık sağlayan karton ve plastik gıda ambalajların kullanımı bir hayli artış göstermektedir. İnsanların güvenli yiyecekler tüketmesi ve yiyeceklerin korunarak evlerine kadar taşınması konusunda tercihleri gıda ve ambalaj sektörünün oldukça gelişmesine fırsat sağlamıştır.

soğuk içecek bardakları, şeffaf bardaklar kullanım alanlaro

Gıda ve ambalaj sektörleri başta olmak üzere birçok sektörü etkileyen bu yeniliklerden biri olan paket servis kapları çeşitlerine ayrılmaktadır. Kullanıcıların yaşam standartlarının değişimi, kentleşme ile birlikte yeme, içme alışkanlıklarının değişimi ile beraber hayatımızda yer edinen ev, işyeri gibi yerlere paket servis hizmetleri olgusu fazlasıyla gelişmiştir. Bu paket servis hizmetlerinde gıdanın kullanıcıya ulaşmasını sağlayan paket servis kapları oldukça önemlidir. 

Plastik Şarküteri Kaplarının Kullanım Alanları

Peynir, zeytin, salam, sucuk, sosis vb. yiyecek ürünlerinin satıldığı dükkanlar şarküteri dükkanı olarak tanımlanmaktadır. Günümüzde büyük alışveriş merkezlerin sayısının artması ve her türlü ürün ve eşyaya ulaşım imkanı sağlayan marketlerin yaygınlaşmasıyla söz konusu olan bu alışveriş mekanlarında şarküteri bölümleri açılmıştır.

KAPAKLI KARTON BARDAKLAR

Gıda endüstrisinde yaşanan hızlı gelişmeler ve hazır ve hızlı gıda tüketiminin yaygınlaşması gıda ambalaj sektöründe de gelişmelerin yaşanmasına neden olmuştur. Özellikle kullan at gıda ambalajların kullanımının yaygınlaşması beraberinde farklı malzemelerden (plastik, karton, mika vb.) üretilen çeşitli ambalaj türlerinin ortaya çıkmasında etkili olmaktadır.

baskılı karton bardaklar

Gıda ambalaj kullanımının yaygınlaştığı günümüzde, paket servis kapları, sıcak karton bardaklar, kapaklı karton bardaklar, soğuk karton bardaklar,dondurma kapları, baskılı şeffaf bardaklar, frozen bardaklar, sızdırmaz paket servis kapları vb. gibi  kullan-at özellikleri olan ambalaj ürünleri gıda ve hizmet sektöründe sıklıkla kullanılan ambalaj çözümleri arasında yer almaktadır.

Kullan at gıda ambalajları alanında uzun yıllardır faaliyet gösteren Kahyaoğlu Plastik, baskılı/baskısız, farklı boy ve ölçülerde soğuk karton bardakların satışını yapmaktadır. Karton bardak ve diğer ambalaj çözümleri hakkında detaylı bilgi almak için kahyaogluplastik.com.tr web adresiniz ziyaret edebilirsiniz.