Plastik Şarküteri Kaplarının Önemi

Peynir, zeytin, salam, sucuk, sosis vb. yiyecek ürünlerinin satıldığı dükkanlar şarküteri dükkanı olarak tanımlanmaktadır. Günümüzde büyük alışveriş merkezlerin sayısının artması ve her türlü ürün ve eşyaya ulaşım imkanı sağlayan marketlerin yaygınlaşmasıyla söz konusu olan bu alışveriş mekanlarında şarküteri bölümleri açılmıştır.

Şarküteri dükkanlarında ve marketlerin şarküteri bölümlerinde müşterinin satın almak istediği ürünlerin paketlenmesinde sıklıkla plastik şarküteri kapları kullanılmaktadır. Kullanımı açısından pratik olması oldukça tercih edilen nedenleri arasında ilk sırada gelmektedir. Şarküteri kaplarının kullanımının temelde iki nedeni bulunmaktadır. Bunlardan ilki plastik kap ve ambalajların diğer paketleme ve ambalajlama malzemelerine göre daha az maliyetli olmasıdır.

İkinci neden ise, plastik şarküteri ambalajları sayesinde peynir, zeytin gibi ürünleri kolayca müşteriye sunulmasına imkan sağlamasıdır. Hem maliyeti nedeniyle hem de sağlıklı bir şekilde ürünlerinizi müşteriye sunma yolunda sorunlarla karşılaştırmadığı için oldukça tercih edilmektedir.

Plastik şarküteri kapları sadece şarküteri ürünlerinin paketlenmesinde ve ambalajlanmasında kullanılmamaktadır. Marketlerde ve şarküteri dükkanlarında yoğurt, dondurma veya sütlü tatlı gibi yiyecekler için de şarküteri kapları ve kapakları kullanılmaktadır. Aynı zamanda adrese teslim paket servis hizmeti veren işyerlerinin de plastik yiyecek ambalajlarını sıklıkla tercih ettiği görülmektedir. Tercih edilmesindeki en büyük etken ise ürünlerin sıcaklığını ve tazesini koruyarak müşteriye ulaşmasıdır.

Sektöründe uzun yıllardır İzmir’de çalışmalarını sürdüren Kahyaoğlu Plastik; plastik kap, şeffaf plastik bardak, baskılı karton bardak, kapaklı karton bardak, şarküteri zeytin kapları, plastik meze kapları, plastik köşeli kaseler, sos kap ve kapakları, sızdırmaz plastik kaplar, frozen bardak, paket servis ürünleri, huhtamaki bardak, double wall bardak, çift duvarlı bardak ve baskılı şeffaf bardak gibi çeşitli ürün yelpazesini müşterilerine sunmaktadır.
Kahyağlu Plastik tüm ürün ve hizmetlerini detaylı incelemek için www.kahyaogluplastik.com.tr adresini ziyaret ederek bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Plastik Şarküteri Kaplarının Kullanım Alanları