Yazılar

Bu özel olarak tasarlanmış karton dondurma kabı, dondurma satışı yapan işletmelerin ihtiyaçlarını karşılamak için ideal bir seçenektir. Bu kap, dondurmanızı taze ve lezzetli tutmak için özel olarak tasarlanmıştır. Dondurmanızın sertliğini ve tazeliğini korumak için tasarlanmıştır ve müşterilerinize her zaman kaliteli bir ürün sunmanızı sağlar.

Kapaksız tasarımı, müşterilerinize hızlı ve kolay bir şekilde dondurma almalarını sağlar. Müşterilerinize daha hızlı hizmet sunarak memnuniyetlerini artırabilir ve işletmenizde daha fazla müşteri çekebilirsiniz. Ayrıca, bu kapın küçük boyutu sayesinde, işletmenizde daha fazla depolama alanı oluşturabilir ve dondurmanızı daha rahat saklayabilirsiniz.

Karton malzemeden yapılmış bu kap, çevre dostu bir seçimdir. Geri dönüştürülebilir ve doğaya zarar vermeden imha edilebilir. Bu sayede, hem işletmenizin çevreye olan etkisini azaltabilir hem de müşterilerinizin sürdürülebilir bir seçim yaptığınızı bilmelerini sağlayabilirsiniz.

Turuncu renkli tasarımı, müşterilerinizi dikkat çekici bir şekilde cezbeder ve satışlarınızı artırır. Göze çarpan renkleri ve özel tasarımı ile müşterilerinizin ilgisini çekerek, işletmenizin daha da popüler hale gelmesini sağlar.

OL.50 CC boyutundaki karton dondurma kabı, müşterilerinize en iyi hizmeti sunmanızı sağlayacak sağlam, şık ve pratik bir seçenektir. Dondurmanızın kalitesini koruyarak, işletmenizin başarısına katkıda bulunacaktır.

Kullan At Dondurma Tatlı Kabı

Plastik Tatlı ve Dondurma Kapları

Tatlı, waffle ve dondurma dükkanlarının, fırınların, kafelerin ve pastanelerin en önemli satış ürünü pasta ve dondurmadır. Pastalar düğün, nişan, doğum günü ya da özel günlerin  vazgeçilmezi olarak kabul görürken; dondurmalar, yaz aylarıyla bütünleşen en lezzetli tatlılardan biridir. Tatlı ve dondurmaların müşterilere eksiksiz biçimde ulaştırılması için kullanılan plastik tek kullanımlık kaplar ise, gıda işletmelerinin işini kolaylaştıran pratik ambalaj ürünleridir.

Kullan At Dondurma Tatlı Kabı

Kullan-At Plastik Tatlı Kabı

Hem yöresel hem de uluslararası lezzetlerin yer aldığı pastane ve kafeler ile tatlı, waffle ve dondurma dükkanları, ürünlerin hijyenik biçimde müşterilere ulaştırılması için kullan at plastik tatlı kapları kullanmaktadırlar. Profiterol, trileçe, fondü ve magnolia tatlısı gibi tatlılar özellikle online yemek sipariş ve kurye uygulamalarının yaygınlaşmasıyla sürekli talep edilen gıda ürünleri haline gelmiştir. Plastik tatlı kapları kendinden kapaklı ve kapaksız çeşitleriyle birlikte yalnızca taşınma işlevini değil, şekil bozukluğu, dökülme, sızdırma ya da bozulma riskini de ortadan kaldırır. 

Kullan-At Dondurma Kabı

Dondurmalar, yaz aylarının vazgeçilmez lezzetlerinden biridir. Tatlı, waffle ve dondurma dükkanları, kafeler, fırınlar ve pastanelerde müşterilerin beğenisine sunulan dondurmalar, yüksek sıcaklık nedeniyle kısa sürede eriyebildiği için muhafaza edilmelidir. Dondurma kapları ‘’al-götür’’ ya da evlere servis şeklinde hizmet veren işletmelerin tercih ettiği en kullanışlı ürünlerden biridir. Dondurmaların erimeden, ezilmeden ve birbirlerine karışmadan müşterilere teslim edilmesi için pratik bir çözüm olarak plastik dondurma kapları bölmeli ve bölmesiz olmak üzere çeşitlere ayrılmaktadır.

Kahyaoğlu Plastik, sektöründe uzun yıllardır baskılı karton bardak, baskılı şeffaf bardak, kapaklı karton bardak, frozen bardak, karton bardak, plastik salata kapları, plastik servis kapları, huhtamaki bardak gibi çeşitli hızlı tüketimde kullanılan materyalleri müşterilerine sunmaktadır. İzmir’de hizmet veren Kahyaoğlu Plastik tüm ürün ve hizmetlerini detaylı incelemek için www.kahyaogluplastik.com.tr adresini ziyaret ederek bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Karton Dondurma Kabı

Dondurma Sezonu Açılıyor!

Tüm Türkiye genelinde hava sıcaklıklarının yükselmesiyle dondurma sezonu açılmaktadır. Kafeler, dondurma dükkanları, tatlıcılar ve  pastaneler dondurma siparişlerini en estetik ve hijyenik biçimde müşterilerine sunmak için, karton dondurma kaselerini tercih etmektedir.

Karton Dondurma Kaselerinin FaydalarıKarton Dondurma Kabı

Dondurma, belirli bir sıcaklıkta ya da açık ortamda kısa sürede eriyebilen lezzetli bir tatlı türüdür. Dondurma servisi yapan işletmelerin 7’den 70’e herkesin severek tükettiği dondurmayı hem dükkanlarında hem de ev teslimatında erimeden ve temiz biçimde müşterilerine sunması marka bilinirliği ve kar marjının artırılması yönünde edinilen en etkili tutumlardan biridir. Karton dondurma kaselerinin yanı sıra hızlı tüketimde kullanılan hemen hemen tüm plastik ve karton ambalaj ürünleri %90 oranında geri dönüştürülebilir materyallerden üretilmekte olup; çevre kirliliğine karşı alternatif oluşturmaktadır. Buradan hareketle fast food tüketiminin ve evlere servis alışkanlığının yığılarak arttığı pandemi koşullarında önemi her geçen gün artan dondurma kaseleri, işletmelerin gönül rahatlığıyla tercih edebileceği ambalaj ürünlerindendir. Karton dondurma kaseleri ve bölmeli dondurma kaplarının kullanılabileceği işletme türleri ise;

 

  • Kafeler: Sıcak ve soğuk meşrubatların yanı sıra Türk ve dünya tatlılarına da yer veren kafelerde uzun yıllar boyunca metal, cam ya da porselen dondurma kaseleri kullanımda iken günümüzde hem kullanım kolaylığı hem de maliyet açısından avantajlı olan karton dondurma kaseleri tercih edilmektedir.
  • Dondurma Dükkanları: Onlarca farklı çeşitte ve türde dondurmanın yer aldığı dondurma dükkanları, hızlı ve hijyenik ürün teslimatı sırasında karton dondurma kaseleri kullanmaktadır. Birden fazla çeşitte sipariş talebine yönelik bölmeli ve plastik dondurma kapları zaman ve maliyet tasarrufu olanağı da sunmaktadır.
  • Tatlıcılar: Hizmet politikaları gereği insanların hem sağlıklı hem de lezzetli tatlılara ulaşmasını sağlayan tatlıcılar günümüzde evlere sipariş ve online restoran uygulamalarının artması sebebiyle siparişlerini en hızlı ve eksiksiz teslimat yöntemlerine yönelmiştir. Karton dondurma kaseleri dondurmaları sıcaktan koruyarak erimesini belirli bir süre engelleyerek lezzet kaybının yaşanmasını mani olur.

 

Kahyaoğlu Plastik, sektöründe uzun yıllardır baskılı karton bardak, baskılı şeffaf bardak, kapaklı karton bardak, frozen bardak, karton bardak, plastik salata kapları, plastik servis kapları, huhtamaki bardak gibi çeşitli hızlı tüketimde kullanılan materyalleri müşterilerine sunmaktadır. İzmir’de hizmet veren Kahyaoğlu Plastik tüm ürün ve hizmetlerini detaylı incelemek için www.kahyaogluplastik.com.tr adresini ziyaret ederek bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Karton dondurma kaseleri nerelerde kullanılmaktadır.

Bölmeli Dondurma Kaseleri ve Avantajları

Yaz aylarının en vazgeçilmez yiyeceklerinden biri olan dondurma, 7’den 70’e her yaşın severek yediği lezzetlerdendir. Envai çeşitteki dondurmalar dondurma ve waffle dükkanlarında, kafelerde ve dondurmacılarda müşterilerini bekliyor!

Bölmeli Dondurma Kaselerinin Kullanım AlanlarıBaskılı Karton Dondurma Kasesi

Soğuk hava depolarında ve dolaplarında muhafaza edilen dondurmalar yaz aylarının vazgeçilmez tatlılarındandır. Türk damak zevkinin uluslararası bir yansıması olarak Maraş Dondurmasından şerbetli tatlılara koyulan diğer birçok dondurma çeşidiyle 7’den 70’e herkesin sevebileceği ve yiyebileceği çeşitte satılan dondurmaların servisi işletmeler için oldukça önemlidir.

Hızlı tüketimin vatandaşlar tarafından fazlasıyla benimsenmesi ve yeni yatırımcıların hızlı tüketim işletmelerine yönelmesi sonucu hemen hemen her tür lezzet için bir kafe, restoran ya da bar bulmak mümkündür. Dondurma dükkanları da adeta bu özelleştirilmiş lezzet duraklarından biri haline gelmiştir. Et ve et ürünlerindeki özel tarifleriyle nam salan gıda işletmelerine kendi kıvam ve özel lezzetleriyle dondurma dükkanları da dahil olarak, önemli bir talebe cevap vermektedirler.

Dondurma kaseleri yüz yüze veya eve servis şeklinde gerçekleşen satışlarda dondurma satışı gerçekleştiren kafe, pastane ve diğer tatlıcı dükkanlarının tercih ettikleri başlıca ürünlerden biridir. Dondurma kaseleri, içine konan dondurmaların kısa sürede erimesini engelleyecek malzemelerden üretilmiş olup, teslimatın temiz ve hijyenik biçimde sağlanmasına hizmet eden tek kullanımlık ambalaj ürünleridir.

Tek kullanımlık kaseler hızlı tüketimin bel kemiğini oluşturur. Yemek sipariş uygulamaları ve e-teslimat sitelerinin yaygınlaşmasıyla kuryecilik ülkemizde hızlı tüketim alışkanlığının yığılarak ilerlemesini sağlamıştır. Buradan hareketle sağlıklı ve hijyenik gıdaların yanı sıra estetik sunum ve eksiksiz teslimat da gıda işletmelerinin önemli kriterlerinden biri haline gelmiştir. Kapaklı-kapaksız ya da kendinden kapaklı birçok plastik kullan-at ambalaj ürünü, sıcak veya soğuk fark etmeksizin tüm yiyeceklere özel üretilebilmektedir.

Bölmeli dondurma kaseleri, birden fazla dondurma çeşidine sahip olan tatlıcı, dondurmacı ya da kafenin zamandan, nakitten ve yerden tasarruf edebilecekleri pratik ve kullanışlı ürünlerdir. İşletmeler gerek elden satışta gerek kurye teslimatında dondurmaların erimesini veya şeklinin bozulmasını engelleyecek olan bu ambalajlar ile müşteri memnuniyetlerini artırabilir; kar marjlarını paketleme hizmetlerinde gösterdikleri özen ile yükseltebilirler.

Kahyaoğlu Plastik, sektöründe uzun yıllardır baskılı karton bardak, baskılı şeffaf bardak, kapaklı karton bardak, frozen bardak, karton bardak, plastik salata kapları, plastik servis kapları, huhtamaki bardak gibi çeşitli hızlı tüketimde kullanılan materyalleri müşterilerine sunmaktadır. İzmir’de hizmet veren Kahyaoğlu Plastik tüm ürün ve hizmetlerini detaylı incelemek için www.kahyaogluplastik.com.tr adresini ziyaret ederek bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dondurma Kasesi ve Çeşitleri

Dondurma Kasesinin Kullanım Alanları ve Faydaları Nelerdir?

Yaz aylarının vazgeçilmezi olan dondurma, havaların ısınmasıyla birlikte tekrar en popüler yiyecekler arasında yerini almıştır. Dondurma dükkanlarının, pastanelerin ve kafelerin en talep gören ürünlerinden biri olan dondurmalar, kullan at dondurma kaselerine olan rağbeti de artırmıştır.

Dondurma Kasesi Çeşitleri Nelerdir?

Dondurma kaseleri içine konan dondurmanın kısa süre içinde erimesine engel olduğu gibi taşınmasını ya da servis edilmesini de kolaylaştıran bir kullan at üründür. Günümüzde birçok işletme pandemi nedeniyle kısıtlı müşteri ağırlayabildikleri için, ‘’take-away’’ olarak tabir edilen ‘’al-götür’’ modelini benimsemişlerdir. Dondurma kaseleri de bu satış modelini uygulayan gıda işletmelerinin en işe yarar çözümlerden biri hale gelmiştir.

Kafe ve dondurma dükkanlarının kısıtlı sayıda müşteriyi kabul edebilmeleri cam ya da porselen dondurma kaselerinin kullanım değerini düşürmüştür. Ortak ve sık kullanım nedeniyle bulaş riskinin artması, tek kullanımlık dondurma kaselerinin tercih edilmesinde bir diğer önemli etmendir. İşletmeler hijyen ve sağlık koşullarını tek kullanım şeffaf plastik kaplar, karton bardaklar ya da diğer gıda ambalajlarını kullanarak hem müşteri memnuniyetini sağlayabilir hem de virüs bulaşma riskini azaltabilir.

Dondurma Kasesinin Kullanım Alanları

Yemek sipariş aplikasyonlarının ve kurye uygulamalarının gelişmesiyle günümüzde dondurma dükkanları ve kafeler evlere ya da işyerlerine dondurma siparişi gerçekleştirmektedir. Sıcak yemek teslimatında tek risk yiyeceklerin soğuması ve lezzetinden ödün vermesi ihtimali olsa da sipariş edilen dondurmanın erimiş biçimde teslim edilmesi müşteri memnuniyetini olumsuz etkileyecektir. Dondurma kaselerinin dışarıdaki sıcaklığa karşı üretilmiş olması, kusursuz bir teslimat gerçekleştirilmesine hizmet eder.

Özellikle dondurma dükkanlarında görebileceğimiz üzere onlarca farklı çeşitte dondurma, büyük ve derin dondurma küvetlerinde muhafaza edilmektedir. Birden fazla çeşit talep eden bir müşteri için bölmeli dondurma kaseleri oldukça avantajlıdır. Her bir çeşit için ayrı bir dondurma kabı ihtiyacı ortadan kalktığı gibi, ambalaj kullanımı da geneli düşünüldüğünde önemli oranda düşecektir. Hal böyle olunca dondurma kaselerinin hem tüketiciler hem de işletme sahipleri için faydaları dikkate değerdir.

Kahyaoğlu Plastik, sektöründe uzun yıllardır dondurma kap ve kapakları, plastik köşeli kaseler, karton dondurma kap ve kapakları, frozen bardak, karton kase ve kapakları, soğuk karton bardakları, plastik servis kapları, huhtamaki bardak gibi çeşitli hızlı tüketimde kullanılan ambalaj ürünlerini müşterilerine sunmaktadır. İzmir’de hizmet veren Kahyaoğlu Plastik tüm ürün ve hizmetlerini detaylı incelemek için www.kahyaogluplastik.com.tr adresini ziyaret ederek bizimle iletişime geçebilirsiniz.