Plastik Tatlı ve Dondurma Kapları

Tatlı, waffle ve dondurma dükkanlarının, fırınların, kafelerin ve pastanelerin en önemli satış ürünü pasta ve dondurmadır. Pastalar düğün, nişan, doğum günü ya da özel günlerin  vazgeçilmezi olarak kabul görürken; dondurmalar, yaz aylarıyla bütünleşen en lezzetli tatlılardan biridir. Tatlı ve dondurmaların müşterilere eksiksiz biçimde ulaştırılması için kullanılan plastik tek kullanımlık kaplar ise, gıda işletmelerinin işini kolaylaştıran pratik ambalaj ürünleridir.

Kullan At Dondurma Tatlı Kabı

Kullan-At Plastik Tatlı Kabı

Hem yöresel hem de uluslararası lezzetlerin yer aldığı pastane ve kafeler ile tatlı, waffle ve dondurma dükkanları, ürünlerin hijyenik biçimde müşterilere ulaştırılması için kullan at plastik tatlı kapları kullanmaktadırlar. Profiterol, trileçe, fondü ve magnolia tatlısı gibi tatlılar özellikle online yemek sipariş ve kurye uygulamalarının yaygınlaşmasıyla sürekli talep edilen gıda ürünleri haline gelmiştir. Plastik tatlı kapları kendinden kapaklı ve kapaksız çeşitleriyle birlikte yalnızca taşınma işlevini değil, şekil bozukluğu, dökülme, sızdırma ya da bozulma riskini de ortadan kaldırır. 

Kullan-At Dondurma Kabı

Dondurmalar, yaz aylarının vazgeçilmez lezzetlerinden biridir. Tatlı, waffle ve dondurma dükkanları, kafeler, fırınlar ve pastanelerde müşterilerin beğenisine sunulan dondurmalar, yüksek sıcaklık nedeniyle kısa sürede eriyebildiği için muhafaza edilmelidir. Dondurma kapları ‘’al-götür’’ ya da evlere servis şeklinde hizmet veren işletmelerin tercih ettiği en kullanışlı ürünlerden biridir. Dondurmaların erimeden, ezilmeden ve birbirlerine karışmadan müşterilere teslim edilmesi için pratik bir çözüm olarak plastik dondurma kapları bölmeli ve bölmesiz olmak üzere çeşitlere ayrılmaktadır.

Kahyaoğlu Plastik, sektöründe uzun yıllardır baskılı karton bardak, baskılı şeffaf bardak, kapaklı karton bardak, frozen bardak, karton bardak, plastik salata kapları, plastik servis kapları, huhtamaki bardak gibi çeşitli hızlı tüketimde kullanılan materyalleri müşterilerine sunmaktadır. İzmir’de hizmet veren Kahyaoğlu Plastik tüm ürün ve hizmetlerini detaylı incelemek için www.kahyaogluplastik.com.tr adresini ziyaret ederek bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir