Plastik Frozen, Milkshake, Frappe ve Smoothie Bardakları

Yaz aylarının vazgeçilmez içeceklerinden olan Frozen, Milkshake ve Smoothie kafelerde, dondurma ve waffle dükkanlarında üretimi gerçekleştirilen en popüler ürünler arasında yerini almaya başlamıştır. Pandemi nedeniyle getirilen kısıtlamaların kademeli biçimde azaltıldığı günümüzde hem yerinde, hem al-götür hem de evlere servis şeklinde hizmet veren işletmeler için oldukça kullanışlı ve pratik olan plastik frozen, milkshake ve smoothie kaplarına web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Soğuk Karton Bardak veya Frozen Bardak

Soğuk İçecek Bardakları (Plastik/Karton)

Gıda işletmelerinde, atomcularda ya da meşrubat otomatlarında kullanılan soğuk içecek bardakları içecekler için üretilen kullan-at ürünlerdir. Cola, limonata, frozen, milkshake, smoothie, atom meyve suyu ya da soğuk kahve olmak üzere içine konan meşrubata göre boy ve malzeme çeşidi ile soğuk karton bardak ve soğuk plastik bardak kullan at ürünlerdir.

Plastik Frozen, Milkshake, Smoothie ve Frappe Bardağı

  • Frozen süt, buz, şurup, meyve püresi ve diğer tatlı malzemeleriyle yapılan oldukça lezzetli bir soğuk içecektir. Kafelerde kullanılan porselen ve cam bardakların hem pandemi hem de maliyet sebebiyle yerini plastik frozen bardaklarına bırakması, son yıllarda en kabul gören uygulamalardan biridir. Plastik frozen bardağı diğer soğuk meşrubat bardaklarına kıyasla daha kalın ve dayanıklıdır. Frozen bardak kapağı ise ‘’delikli bombe kapak’’ ya da ‘’X delikli düz kapak’’ olmak üzere çeşitlere ayrılmaktadır.
  • Süt, dondurma ve buz parçalarının muhteşem birleşimi olan milkshake küçük, orta ve büyük ölçekli tüm gıda işletmelerinde en popüler soğuk içeceklerden biridir. İçerdiği dondurma ve buz nedeniyle yoğun bir kıvama sahip olan milkshake’in hem erimesini hem de lezzet kaybını engellemek için kullanılan plastik milkshake bardakları, kullan-at plastik bardaklardan biridir. Plastik bombe kapaklı kalın bardaklar atom meyve sularının da servisinde de en yoğun biçimde kullanılan soğuk içecek bardağıdır.
  • Meyve, sebze, yulaf, yoğurt veya süt ile blender’dan geçirilerek hazırlanan smoothie son yılların en sağlıklı ve lezzetli içeceklerinden biridir. Henüz yaz gelmeden dahi kafe ve atomcularda yerini alan smoothie’nin servis edilmesinde kullanılan plastik smoothie bardakları üzerinde ‘’X delikli düz kapak’’ ya da “delikli bombe kapak” ile pipet girişine sahiptir. 

Kahyaoğlu Plastik sektöründe uzun yıllardır sızdırmaz taşıma kapları, oval plastik servis kapları, sos ve meze kapları, plastik salata kapları, plastik kapaklı bardaklar, plastik servis kapları gibi birçok ambalaj ürününü müşterilerine sunmaktadır. Kahyaoğlu Plastik ürün, hizmet ve çözümlerine dair detaylı bilgi almak için www.kahyaogluplastik.com.tr web adresini ziyaret edebilir; bizimle iletişime geçebilirsiniz.