Yazılar

En Kullanışlı Restoran Paket Servis Malzemeleri

Restoranların Kullanabileceği Paket Servis Ürünleri Nelerdir?

En Kullanışlı Restoran Paket Servis MalzemeleriPandemi nedeniyle faaliyetlerine ara verilen restoranlar, evlere paket servis teslimatı ve al-götür yöntemiyle hizmet vermektedir. Yemek sipariş uygulamalarının ve web sitelerinin kullanım oranı da arttığı için, yemek paketleme ürünlerine olan ilgi de aynı oranda artmıştır. İyi bir müşteri deneyimi için yiyeceklerin eksiksiz, taze ve sıcak şekilde teslim edilmesi, gıda işletmelerinin öncelikli sorumluluklarından biridir. Buradan hareketle restoranların paket serviste kullanabileceği gıda ambalajlarından bazılarını inceleyeceğiz.

Sızdırmaz Taşıma Kapları

Müşterilerden işletmelere yöneltilen eleştirilerin başında, teslimat sırasında yiyeceklerin dökülmesi ya da sızdırması sorunu gelmektedir. Sızdırmaz taşıma kapları özellikle çorba ya da şerbetli tatlı gibi akışkan yapıdaki gıdaların paket dışına çıkmasına engel olan kapaklı kullan at plastik ürünlerdir. Ayrıca, içerisine konan sıvının hijyenik biçimde ulaştırılmasına da hizmet etmektedir.

Oval Plastik Servis Kapları

Tavuk, balık ya da kırmızı et içeren ana yemekler, müşteri deneyimini üst seviyeye çıkarmak için özenle hazırlanmış sunumlar eşliğinde teslim edilir. Kurye teslimatı sırasında hız veya tümsek sebebiyle sunum için hazırlanan emeğin tümü boşa gidebilir; yemeğin görüntüsü tamamen bozulabilmektedir. Bunun önüne geçmek için hem içine konan yemeğin sıcak kalmasını sağlayan hem de şeklinin bozulmasını önleyen oval plastik kaplar, restoranların sıklıkla tercih ettiği ambalaj ürünlerindendir.

Sos ve Meze Kapları

Türk usulü fast food yiyeceklerden biri olan çiğ köftenin yanında görmeye alıştığımız nar ekşisi, acı sos ve turşu sos ve meze kaplarına konarak müşteriye iletilir. Bunun yanı sıra döner, hamburger ya da çorba gibi diğer yiyeceklerde de ketçap, mayonez ya da sirkeli sarımsak sosu gibi birçok sos ve mezenin konulabileceği bu kaplar paket içinde çok yer kaplamayan, ürünü hijyenik tutan kullan at ambalaj ürünlerindendir.

Plastik Salata Kapları

Günümüzde vegan kafe ve restoranların sayısı gitgide artmaktadır. Hatta bazı vejetaryen kafelerde al-götür salata hizmeti dahi verilmektedir. Salatalar, kapalı bir ortamda muhafaza edilmediği taktirde tazeliğini kaybeden ve çürüyen gıdalardır. Bu soruna çözüm, tek kullanımlık plastik salata kaplarıyla sağlanmaktadır. Kapaklı salata kaplarının kullanım alanı pratik ve ucuz olmaları sebebiyle artmaktadır.

Plastik Kapaklı Bardaklar

Restoranlar kahvaltı servislerinde ve öğle yemeklerinde taze sıkım meyve suyu temin etmektedirler. Yüksek besin değeri içeren doğal meyve sularının muhafazası ve teslimatı için plastik ve bombe kapaklı bardaklar kullanılmaktadır. Bardağın ağzı sıkıca kapatıldığı vakit herhangi bir çarpma ya da delinme olmadığı vakit, içindeki meşrubatın dökülmesine imkan yoktur. Bu haliyle paket servis taşımacılığında da gönül rahatlığıyla kullanılabilen bir kullan at bardak ambalajıdır.

 

Kahyaoğlu Plastik, sektöründe uzun yıllardır sızdırmaz taşıma kapları, oval plastik servis kapları, sos ve meze kapları, plastik salata kapları, plastik kapaklı bardaklar, plastik servis kapları, huhtamaki bardak gibi birçok ambalaj ürününü müşterilerine sunmaktadır. Kahyaoğlu Plastik ürün, hizmet ve çözümlerine dair detaylı bilgi almak için www.kahyaogluplastik.com.tr web adresini ziyaret edebilir; bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

pandemi paket servis kapları

Plastik sızdırmaz taşıma kabı özellikle pandemi döneminde cafe ve restoranların adrese paket servis uygulamalarıyla birlikte yaygın bir şekilde tercih edilmeye başlamıştır. Gıdaların taşınmasını kolaylaştıran ve herhangi bir zararlı dış materyallerden koruyan plastik sızdırmaz taşıma kaplarının yayılma hızı gün geçtikçe artmakta.

Plastik Şarküteri Kaplarının Kullanım Alanları

Peynir, zeytin, salam, sucuk, sosis vb. yiyecek ürünlerinin satıldığı dükkanlar şarküteri dükkanı olarak tanımlanmaktadır. Günümüzde büyük alışveriş merkezlerin sayısının artması ve her türlü ürün ve eşyaya ulaşım imkanı sağlayan marketlerin yaygınlaşmasıyla söz konusu olan bu alışveriş mekanlarında şarküteri bölümleri açılmıştır.

pandemi paket servis kapları

Self-servis hizmet anlayışının artması ve cafe, restoran gibi mekanlarda sıkça kullanılması önümüze birçok farklı yeni kavramı getirmektedir. Bunlardan biri olan yemek ve içecek servisi, kurye taşımacılığı ile kullanıcılar birçok avantaj sağlamaktadır. Özellikle sipariş ile belirli zaman dilimi içerisinde istenilen mekana sağlanan bu servis imkanı

Plasti̇k Salata Kaplarının Kullanım Alanları

Günümüzde değişen tüketim alışkanlarının bir sonucu olarak karşımıza çıkan plastik salata kapları, restoran ve cafe sektöründe sıklıkla kullanılan bir gıda materyalidir. Hızlı tüketimin kullanıcısının dilediği pratik ve hızlı kullanımı sağlamakta olan plastik salata kapları hem kullanım kolaylığı sağlaması aynı zamanda da kullan-at kullanım şekli ile oldukça sık tercih edilmektedir.

Cafe, restoran vb pek çok yerde adrese paket servisin yaygınlaşması ile gıdaların korunmasını, taşınmasını kolaylaştıran karton ve plastik gıda ambalajlarının kullanımı da artış göstermiştir. Gıda ambalaj sektörünün bu kadar gelişmesi ve ilgi görmesinin

Adrese teslim servis seçenekleri günümüzde pek çok kişinin tercih ettiği servis türüdür. Zamanın bir türlü insanlara yetmemesi, yemek için fazla vakit harcamak istenmemesi ve bazı durumlarda daha kolay olması tercih edilebilirliğini arttırmaktadır.