Plastik Sızdırmaz Taşıma Kabı Neden Tercih Edilmektedir?

Plastik sızdırmaz taşıma kabı özellikle pandemi döneminde cafe ve restoranların adrese paket servis uygulamalarıyla birlikte yaygın bir şekilde tercih edilmeye başlamıştır. Gıdaların taşınmasını kolaylaştıran ve herhangi bir zararlı dış materyallerden koruyan plastik sızdırmaz taşıma kaplarının yayılma hızı gün geçtikçe artmakta. Gıda ambalaj sektöründe ki gelişmelerin ilgi görmesinin başlıca sebeplerinden birisi adrese götürülmesi gereken gıdaların ya da ürünlerin sağlıklı bir şekilde plastik sızdırmaz taşıma kapları ile birlikte pratikleştirilmesi ve kullan-at olmasından kaynaklıdır.

Plastik sızdırmaz taşıma kabı kullanım kolaylığından kaynaklı olarak yoğun iş temposu içerisinde olan ofis, işyeri gibi mekanlara sıklıkla gıda servisi yapan işletmeler tarafından, ısrarla tercih edilen gıda ambalajları arasında yerini almaktadır. Özellikle virüs döneminde müşterilere sağlıklı bir şekilde siparişlerini ulaştırmak isteyen gıda firmalarının plastik sızdırmaz taşıma kabı kullanması son derece önemlidir.

İzmir’de plastik ambalaj sektöründe öncü firma olan Kahyaoğlu, kaliteli malzemelerden üretilen gıda ambalajlarının satışını yapmaktadır. Kahyaoğlu Plastik; sızdırmaz plastik kaplar ve sızdırmaz karton bardakları ile kullanıcısına katı-sıvı gıdalarını kolaylıkla saklama, koruma ve taşıma imkanı sağlamaktadır. Böylelikle sıcak ve soğuk her türlü katı sıvı gıdaları plastik sızdırmaz taşıma kabı ile sızma tehlikesine karşı koruyabilirsiniz. Ayrıca dışarıdan gelebilecek maddelere karşı plastik sızdırmaz taşıma kapları ile ürünlerinizi koruyarak tüketicisine ulaştırabilirsiniz.

Kaliteli ve dayanıklı ürünlerin vazgeçilmez adresi!

Sektöründe uzun yıllardır baskılı –baskısız karton ve plastik pet bardak , microwave e uygun paket servis ürünleri , salata kaseleri , sos kapları , meze kapları , karton ve plastik dondurma kaseleri gibi geniş bir ürün gamı olan Kahyaoğlu Plastik birçok işletmeye sektörüne özel ihtiyaçları konusunda hizmet vermektedir. Kahyaoğlu Plastik ürün ve hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi almak ve sipariş oluşturmak için www.kahyaogluplastik.com.tr adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

pandemi paket servis kapları