Sıcak İçecek Bardak Kullanımı

Havaların soğuması ve paket servis ürünlerinin çoğalmasıyla birlikte tek kullanımlık ambalajlara talep ciddi bir şekilde çoğalmış durumda. Sıcak içecek bardaklar restoran, cafe ve paket servis ağı olan ve içecek ürünleri satan bütün firmalar tarafından sıklıkla tüketimi sağlanmaktadır. 

Sıcak içecek bardak kullanımının en önemli yanı normal karton bardaklardan daha sağlam bir yapıya sahiptir. Özellikle içecekler soğuk kış aylarında sıcak tercih edilir. Sıcak içecek bardağı kullanımı gündelik hayatımızda büyük öneme sahip olduğu için konforlu bir keyif içeceği olarak talep görmektedir. Bu yüzden özen gösterilmekte ve satış şekli baskılı veya baskısız halde kalın karton tabakası sayesinde içeceklerin sıcaklığını rahatlıkla korumaktadır.

İş temposu esnasında güne uykulu devam etmemek için çalışanların ilk durağı genel olarak kahve veya çay içmek için bir büfe-cafe oluyor. Tercih etmelerinin nedenlerinden bir tanesi de; içeceklerini taşıyan ambalajın kalın, sıcaklığı yansıtmayan dokusu herhangi bir kuşku ve ya tereddütte bırakmayarak kullanımı sürekli hale getiriyor. Sıcak içecek kullanımındaki bardaklar çay ve kahvenin hızlı bir şekilde soğumasını engellemektedir. 

Kaliteli ve dayanıklı ürünlerin vazgeçilmez adresi!

Sektöründe uzun yıllardır baskılı –baskısız karton ve plastik pet bardak , microwave e uygun paket servis ürünleri , salata kaseleri , sos kapları , meze kapları , karton ve plastik dondurma kaseleri gibi geniş bir ürün gamı olan Kahyaoğlu Plastik birçok işletmeye sektörüne özel ihtiyaçları konusunda hizmet vermektedir. Kahyaoğlu Plastik ürün ve hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi almak ve sipariş oluşturmak için www.kahyaogluplastik.com.tr adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Sıcak Karton Bardaklar