İşletmeler İçin Paket Serviste Kullanılan Ürünler

Türkiye’de Fast food tüketimi gün geçtikçe artıyor. Pandeminin tüm üretim ve tüketim ilişkilerini yeniden şekillendirmesi ile özellikle paket ürün taşımacılığı yapan gıda işletmeleri için kullanılan ürünler ise ayrı bir öneme bürünmüştür. Paket servis ürünleri birçok farklı amaca hizmet etmektedir.

Marka bilinirliği oluşturma, müşteri memnuniyetini ve deneyimini iyileştirme ya da hijyenik bir anlayış geliştirme bunlardan yalnızca birkaçıdır. Her şeyden önce paket servis ürünleri, teslimat sırasında siparişin başına gelebilecek herhangi bir sızıntıya ya da dökülmeye karşı işletme sahibi ve müşteriyi karşılıklı olarak güven altına almaktadır. Ürünün eksiksiz bir şekilde müşteriye ulaşması işletme sahibini zarardan ve gereksiz masraftan kurtardığı gibi, müşterinin de memnuniyeti sağlanmış olacaktır.

Bunun yanı sıra paket servis ürünleri küçük, orta veya büyük ölçekli tüm gıda işletmelerinde marka bilinirliğini sağlamada önemli birer araçtırlar. Nitekim ‘’karton baskılı kahve bardağı’’ dediğimizde kafanızda canlanan birkaç marka, niyetimizi açıklamaktadır. Gıda işletmeleri hem yasal hem de etik açıdan, sundukları gıda ürünlerinin hijyenik ortamda üretilmesini ve müşterilerine hijyenik bir şekilde iletilmesini benimsemelidirler. Kahyaoğlu Plastik olarak, ürünlerinizin müşterilerinize eksiksiz ve dışsal etmenlerden korunmuş bir şekilde ulaşmasını sağlayan paket servis ürünlerini dilediğiniz yelpazede, ebatta, desende ve miktarda temin ediyor; müşteri memnuniyetini esas alan bir anlayışta hizmet veriyoruz.

Kaliteli ve dayanıklı ürünlerin vazgeçilmez adresi! Sektöründe uzun yıllardır baskılı/baskısız karton ve plastik pet bardak, microwave’ye uygun paket servis ürünleri, salata kaseleri, sos kapları, meze kapları, karton ve plastik dondurma kaseleri gibi geniş bir ürün gamı olan Kahyaoğlu Plastik birçok işletmeye sektörüne özel ihtiyaçları konusunda hizmet vermektedir. Kahyaoğlu Plastik ürün ve hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi almak ve sipariş oluşturmak için www.kahyaogluplastik.com.tr adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

isletmeler için paket servis