Baskılı Karton Bardaklar İşletmeler İçin Ne Tür Faydalar Sağlamaktadır?

Geleneksel veya dijital platformlarda marka bilinirliğini sağlamak hiç şüphesiz önemini günden güne göstermektedir. Özellikle Covid 19 virüsünün gıda ve turizm sektörlerine olan olumsuz etkisi düşünüldüğünde kişisel veya kurumsal markaların bilinirliklerini sağlamaya yönelik girişimleri ve yatırımları da büyük ölçüde değer kazanmıştır. Peki bir baskılı karton bardak markalaşma adına bize ne gibi faydalar sağlayabilir?

‘’Yeşil bir ambleme sahip olan karton kahve bardağı’’ dediğimizde aklınızda canlanan marka, aslında yazımızın ana fikrini oluşturuyor. Ülkemizde kahve kültürü oldukça ilerlemiştir. Herhangi bir semtin herhangi bir sokağında en az bir tane yeni nesil kahveci görmek şaşırtıcı olmaktan dahi çıkmış durumda. Özellikle ‘’take-away’’ hizmeti veren kahve dükkanları ile baskılı karton bardaklara olan talep de artmıştır. Bunun sebebi, insanların kahve satın aldığında yalnızca bir kahve satın almadıkları; sokakta dolaşırken o kahve dükkanının dolaylı biçimde reklamını da yapıyor oluşudur. 

Bunun yanı sıra kişisel veya kurumsal işletmenizin veya girişiminizin asıl hedef kitlesine ulaşması için hemen hemen tüm yollarda onların karşısına çıkmalısınız. Fiyat ve kullanım olarak oldukça ekonomik ve bir o kadar da etkili olan kullan-at karton bardaklarda markanızın olması, sizce bu amaca hizmet etmez mi? 

Markalaşma yolunda yalnızca adınızı duyurmak değil, müşterilerinize güzel bir deneyim yaşatmak ve ürün veya hizmet nezdinde memnuniyet sağlamak bir diğer önemli noktadır. Özellikle paket ürün taşımacılığından faydalanan işletmeler bilir ki, ürünleri müşteriye eksiksiz ve dökülme-sızıntı vb. olmadan iletebilmek birincil öneme sahiptir. Aynı şekilde herhangi bir içeceği dökmeden ulaştırmanız açısından da baskılı karton bardaklar oldukça kullanışlıdır.

Kahyaoğlu Plastik, sektöründe uzun yıllardır baskılı karton bardak, baskılı şeffaf bardak, kapaklı karton bardak, frozen bardak, karton bardak, plastik salata kapları, plastik servis kapları, huhtamaki bardak gibi çeşitli hızlı tüketimde kullanılan materyalleri müşterilerine sunmaktadır. İzmir’de hizmet veren Kahyaoğlu Plastik tüm ürün ve hizmetlerini detaylı incelemek için www.kahyaogluplastik.com.tr adresini ziyaret ederek bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Baskılı Karton Bardaklar İşletmeler İçin Ne Tür Faydalar Sağlamaktadır?