Kullan At Bardak Kullanım Kolaylıkları

‘’Kullan-At’’ bardaklar hem insanlar hem de işletmeler tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Cam veya metal bardaklara kıyasla hem maliyet hem de kullanım kolaylığı sağlayan kullan at bardaklar ebat, baskı ya da adet gibi birçok avantajıyla da tercih sebebidir. 

Yapım maddesine göre değişkenlik göstermekle beraber kullan at bardaklar hemen hemen her yerde kullanım özelliğine sahiptir. Doğum günü partilerinde, düğün ve nişanlarda ya da kahve dükkanlarında sıklıkla tercih edilen kullan at bardaklar, özellikle sıcak içecek ve meşrubatlarda ısıyı ileten; soğuk içeceklerde ise ısıyı muhafaza eden bir yapıdadır.

Baskı yoluyla kullan at bardaklara logo ya da çeşitli tasarımlar uygulamakta mümkündür. Özellikle gıda işletmeleri, ürünlerini koydukları ambalajlarda kendi firmalarının logolarına yer verirler. Taşıma kapları, salata kapları, dondurma kapları, meze kapları ya da çatal-bıçak paketleri gibi birçok ambalajda, işletmeleriyle ilgili bilgilere yer verirler. Kullan at bardaklar da baskılı hale getirilerek marka bilinirliğine hizmet edebilmektedir.

Kullan at bardakların kapaklı-kapaksız, karton-plastik ya da baskılı-baskısız birçok çeşidi bulunmaktadır. İçerisine konacak ürün türüne ve ihtiyaç duyulan adede, ebata ve malzemeye göre üretimi oldukça ekonomik ve süratlidir

Kullan at bardaklar her ne kadar hızlı tüketime sahip olan toplumumuzda avantajlara sahip olsa da, geri dönüştürmeye kazandırılmadığı vakit doğaya zarar verebilecek potansiyelde içerikler de barındırır. Bugün tüm kullan at bardak türleri geri dönüştürülebilir türden olmakla beraber, karton kullan at bardaklar doğada çözünme ve yeniden kullanım alanında oldukça popülerdir. 

Kahyaoğlu Plastik insan sağlığına olumsuz etki yapan ve doğaya zarar verecek katkı maddelerinden kaçınır. Sektöründe uzun yıllardır baskılı–baskısız karton ve plastik pet bardak, microwave’e uygun paket servis ürünleri, salata kaseleri, sos kapları, meze kapları, karton ve plastik dondurma kaseleri gibi geniş bir ürün gamı olan Kahyaoğlu Plastik birçok işletmeye sektörüne özel ihtiyaçları konusunda hizmet vermektedir. Kahyaoğlu Plastik ürün ve hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi almak ve sipariş oluşturmak için www.kahyaogluplastik.com.tr adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

kullan at bardak, kullan at bardak kullanım kolaylığı