Cafe, restoran vb pek çok yerde adrese paket servisin yaygınlaşması ile gıdaların korunmasını, taşınmasını kolaylaştıran karton ve plastik gıda ambalajlarının kullanımı da artış göstermiştir. Gıda ambalaj sektörünün bu kadar gelişmesi ve ilgi görmesinin en başlıca sebeplerinden birisi  adrese götürülmek istenen gıdaların veya ürünlerin sağlıklı bir şekilde taşınmasını kolaylaştırması ve içindeki ürünleri dış çevrede oluşan yabancı maddelere karşı korunmasıdır.

İzmir’de plastik ambalaj sektöründe faaliyet gösteren ve müşterilerine kaliteli malzemelerden üretilen gıda ambalajlarının satışını yapan Kahyaoğlu Plastik, sızdırmaz plastik kapları ve sızdırmaz karton bardakları ile kullanıcısına sıvı gıdaları kolaylıkla saklama, taşıma ve koruma imkanı sunmaktadır. Böylece ister sıcak ister soğuk olsun her türlü sıvı gıdaları veya sızma tehlikesi olan katı gıdaları kolaylıkla paket servis ile adrese gönderebilir veya dışarıdan gelebilecek maddelere karşı koruyarak tüketicisine sunabilirsiniz.

Kullanımı kolay olan plastik kaplar özellikle ofis, işyeri, ev gibi mekanlara sıklıkla yiyecek gönderimi yapan firmalar tarafından en çok tercih edilen gıda ambalajları arasında yer almaktadır. Müşterilerine sağlıklı olarak siparişlerini iletmek isteyen gıda firmalarının sızdırmaz kapaklara sahip gıda ambalajları kullanması son derece önemlidir. Kahyaoğlu plastik müşterilerin ihtiyaçlarını önceden tespit ederek isteklerine uygun olan ürünler sunarak onların müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermelerine yardımcı olmaktadır.