Paketleme ve ambalaj sektörü son yıllarda önemi anlaşılan ve hızla gelişen bir sektör olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle gıda sektöründe üretilen gıdaların tüketiciye sağlam ve güvenli sunulmasında son derece önemli olan ambalaj ve paketleme gıda sektörünün toplam kalite yönetiminin atlanılamaz bir aşaması olduğunu söylemek doğru olacaktır.
Gıdaları dış koşullardan koruyan plastik ve karton ambalajlar aynı zamanda yiyecek ve içeceklerin kolaylıkla taşınmasına ve nakledilmesine de yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda plastik kap ve ambalajlar paket servis hizmeti veren cafe, restoran, otel vb işletmelerin ürünlerini tüketiciye sunma aşamasında da sıklıkla kullanılan bir malzemedir.
Karton içecek bardakları, karton çorba kaseleri, plastik salata kapları, plastik sos kapları, plastik tatlı kapları, karton dondurma kaseleri, plastik pasta ve kurabiye kapları gıdaları dışarıdan gelebilecek yabancı maddelerden korurken aynı zamanda içerisindeki gıdaya hiçbir zarar vermemektedir. Gıda sektörüne toptan ve perakende plastik ve karton ambalaj malzemelerinin satışını yapan pek çok firma bulunmaktadır. İzmir’de ve çevresinde gıda sektörlerine toptan ve perakende plastik ve karton ambalaj malzemelerinin satışını yapan firmalardan birisi de Kahyaoğlu Plastiktir.

Kahyaoğlu Plastik’in sektördeki yeri nerededir?

Kahyaoğlu Plastik, sıcak karton bardak, soğuk karton bardak, plastik dondurma kaseleri, plastik ve karton dondurma küvetleri, salata kapları, sıvı tatlı kapları, çorba kaseleri ve kapakları, sızdırmaz plastik kaplar, plastik tatlı kapları, plastik sos kapları, plastik ve karton tabak, çatal ve kaşık vb. daha pek çok ambalaj malzemesi ve paket servis malzemesinin satışını yapmaktadır. Kaliteli hizmet anlayışına uygun olarak müşterinin istekleri doğrultusunda ürün tedariği ve satış hizmeti sunmaktadır.
Plastik ve karton ambalaj sektöründe sektörün önemli firmaları arasında yer alma yolunda emin adımlarla ilerleyen Kahyaoğlu Plastik, müşterilerine en kaliteli malzemelerden üretilen ambalaj ve paket servis malzemelerini sunmaktadır.

karton ambalaj izmir