Yemek sipariş ve kurye uygulamalarındaki kullanım oranının her geçen gün artmasıyla birlikte hızlı tüketim alışkanlığı da değişim geçirmiştir. Özellikle cafe ve restoran sektörü için hayati önem taşıyan paket servis ürünleri, işletmelerin müşteri memnuniyetini ve kar marjını doğrudan etkiliyor.

 

Kullan At Plastik Kap Nedir?

 

Kent hayatının en temel 2 problemi “zaman yönetimi” ve “kaliteli ve nitelikli beslenme”dir. Günümüzde teknolojinin ilerlemesi, internet kullanımının yaygınlaşması ve girişimler ile uygun yoldan onlarca çeşitte yemeğe ulaşmak mümkün. İşletmeler için yüksek hacimli satışlar yüksek kar marjını ifade ederken teslimatın sağlıklı biçimde gerçekleşmesi “müşteri sadakati” denen sürekli memnuniyete dönüşebilir. Buradan hareketle paket teslimatında siparişlere zarar gelmemesi için kullanılabilecek kullan at plastik kaplar, paket servis yapan gıda işletmeleri için oldukça önemlidir.

 

Kolay, ekonomik ve pratik bir kullanıma sahip olan tek kullanımlık plastik kap çeşitleri sipariş edilen gıdaların taşınması ve dışsal etmenlerden korunması için tercih edilen akılcı çözümlerden biridir. Yemeğin, içeceğin veya tatlının çeşidine, porsiyonuna ve servis özelliklerine göre karton ya da plastik seçenekleri olan kullan at plastik kapların %95’i geri dönüştürülebilir malzemelerden yapılmaktadır. Buradan hareketle paket servisçilikte pratik bir kullanım sağlarken çevre dostu bir faaliyet de temin edilmiş olmaktadır. 

 

Kullan At Plastik Kap Çeşitleri Nelerdir?

 

Kullan at plastik kapların üretilme ve kullanılmasında temel motivasyon “hijyenik biçimde – ekonomik yollu” elden ve paket servisçiliğin sağlanmasıdır. Bu temel ilkeden yola çıkarak tek kullanımlık plastik kap çeşitlerini belirleyen etmen içine konacak olan yiyecek, içecek veya tatlının özelliğidir. Salata gibi kısa sürede bozulabilecek gıdalar ile trileçe gibi sütlü tatlılar için kullanılabilecek plastik ambalajlar fark gösterecektir. Ürün ve hizmet türüne göre ambalaj belirlemek işletmelerin ekstra masraflardan tasarruf etmesini ve yüksek müşteri memnuniyeti sağlamalarına hizmet edecektir.

 

Sektöründe yıllardır yer alan Kahyaoğlu Plastik karton bardak, baskılı karton bardak, kapaklı karton bardak, çift duvarlı bardak, frozen bardak, sıcak karton bardak, baskılı şeffaf bardak, double wall bardak, soğuk karton bardak, plastik salata kapları, plastik servis kapları, plastik meze kapları gibi geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Ürünlerimizi detaylı incelemek için www.kahyaogluplastik.com.tr adresini ziyaret ederek bizimle iletişime geçebilirsiniz.