Bölmeli Dondurma Kaseleri ve Avantajları

Yaz aylarının en vazgeçilmez yiyeceklerinden biri olan dondurma, 7’den 70’e her yaşın severek yediği lezzetlerdendir. Envai çeşitteki dondurmalar dondurma ve waffle dükkanlarında, kafelerde ve dondurmacılarda müşterilerini bekliyor!

Bölmeli Dondurma Kaselerinin Kullanım AlanlarıBaskılı Karton Dondurma Kasesi

Soğuk hava depolarında ve dolaplarında muhafaza edilen dondurmalar yaz aylarının vazgeçilmez tatlılarındandır. Türk damak zevkinin uluslararası bir yansıması olarak Maraş Dondurmasından şerbetli tatlılara koyulan diğer birçok dondurma çeşidiyle 7’den 70’e herkesin sevebileceği ve yiyebileceği çeşitte satılan dondurmaların servisi işletmeler için oldukça önemlidir.

Hızlı tüketimin vatandaşlar tarafından fazlasıyla benimsenmesi ve yeni yatırımcıların hızlı tüketim işletmelerine yönelmesi sonucu hemen hemen her tür lezzet için bir kafe, restoran ya da bar bulmak mümkündür. Dondurma dükkanları da adeta bu özelleştirilmiş lezzet duraklarından biri haline gelmiştir. Et ve et ürünlerindeki özel tarifleriyle nam salan gıda işletmelerine kendi kıvam ve özel lezzetleriyle dondurma dükkanları da dahil olarak, önemli bir talebe cevap vermektedirler.

Dondurma kaseleri yüz yüze veya eve servis şeklinde gerçekleşen satışlarda dondurma satışı gerçekleştiren kafe, pastane ve diğer tatlıcı dükkanlarının tercih ettikleri başlıca ürünlerden biridir. Dondurma kaseleri, içine konan dondurmaların kısa sürede erimesini engelleyecek malzemelerden üretilmiş olup, teslimatın temiz ve hijyenik biçimde sağlanmasına hizmet eden tek kullanımlık ambalaj ürünleridir.

Tek kullanımlık kaseler hızlı tüketimin bel kemiğini oluşturur. Yemek sipariş uygulamaları ve e-teslimat sitelerinin yaygınlaşmasıyla kuryecilik ülkemizde hızlı tüketim alışkanlığının yığılarak ilerlemesini sağlamıştır. Buradan hareketle sağlıklı ve hijyenik gıdaların yanı sıra estetik sunum ve eksiksiz teslimat da gıda işletmelerinin önemli kriterlerinden biri haline gelmiştir. Kapaklı-kapaksız ya da kendinden kapaklı birçok plastik kullan-at ambalaj ürünü, sıcak veya soğuk fark etmeksizin tüm yiyeceklere özel üretilebilmektedir.

Bölmeli dondurma kaseleri, birden fazla dondurma çeşidine sahip olan tatlıcı, dondurmacı ya da kafenin zamandan, nakitten ve yerden tasarruf edebilecekleri pratik ve kullanışlı ürünlerdir. İşletmeler gerek elden satışta gerek kurye teslimatında dondurmaların erimesini veya şeklinin bozulmasını engelleyecek olan bu ambalajlar ile müşteri memnuniyetlerini artırabilir; kar marjlarını paketleme hizmetlerinde gösterdikleri özen ile yükseltebilirler.

Kahyaoğlu Plastik, sektöründe uzun yıllardır baskılı karton bardak, baskılı şeffaf bardak, kapaklı karton bardak, frozen bardak, karton bardak, plastik salata kapları, plastik servis kapları, huhtamaki bardak gibi çeşitli hızlı tüketimde kullanılan materyalleri müşterilerine sunmaktadır. İzmir’de hizmet veren Kahyaoğlu Plastik tüm ürün ve hizmetlerini detaylı incelemek için www.kahyaogluplastik.com.tr adresini ziyaret ederek bizimle iletişime geçebilirsiniz.