Kahyaoğlu Plastik Ambalaj Çözümleri: Dondurma Kapları

Self-servis yada yaygın halk kullanımıyla paket servis hizmeti veren işletmelerin kullandığı ambalaj çözümleri arasında dondurma kaseleri önemli bir yer tutmaktadır. Özellikle yaz aylarında yediden yetmişe herkesin severek tükettiği dondurmalar işletmelerin en fazla satış yaptığı gıda ürünleri arasında yer almaktadır. Plastik ve/veya karton malzemelerden üretilen dondurma ambalajları, çift duvarlı yapıları sayesinde dondurmanın sıcak hava ile teması nedeniyle hızla erimesini engellemektedir. Dolayısı ile dondurmalar için özel olarak üretilmektedir. 

Dondurma kaseleri, boy ve kapasitesine bağlı olarak farklı seçeneklerde bulunmaktadır. Ayrıca renk ve desen çeşitliliği, baskılı/baskısız seçenekleri ile her türlü işletmeye uygun olarak kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Dondurma kapları daha önce de belirtildiği gibi plastik ve karton malzemelerden üretilmektedir. Dondurma satışı yapan işletmeler dondurmanın porsiyonuna göre farklı dondurma kasesi kullanmaktadır. Örneğin kiloluk dondurma satışı yapan işletmeler genel olarak köşeli plastik dondurma kaplarını tercih etmektedir. Daha az porsiyonlarda dondurma satışlarında ise karton dondurma kaseleri kullanılmaktadır. Karton dondurma kaselerinin farklı ölçülerde ve boylarda şeçenekleri bulunmaktadır. Ancak kiloluğa oranla daha az dondurma siparişleri için uygundur ve genel olarak yuvarlak bir görünüme sahiptir.

Uzun yıllar gıda sektörüne ambalaj çözümleri sunan Kahyaoğlu Plastik, baskılı/ baskısız olarak farklı boy ve ölçülerde plastik dondurma kabı ve karton dondurma kasesinin satışını yapmakta ve kullanıcısına ulaştırmaktadır. Detaylı bilgi için kahyaogluplastik.com.tr web adresini ziyaret edebilirsiniz.

dondurma ambalajları, kahyaoğlu plastik ambalaj çözümleri dondurma kapları, baskılı dondurma kapları, baskısız dondurma kapları, dondurma kaseleri