Frozen Bardakların Kullanım Alanları Nelerdir?

Havaların ısındığı yaz günlerinde self-servis hizmeti veren cafe, restaurant, büfe gibi mekanlarda soğuk içecek satışları artmaktadır. Soğuk içeceklerin tüketicisine sunulması için kullanılan kullan at ambalaj bardaklara genel olarak frozen bardak denilmektedir. Ambalaj teknolojilerinin gelişmesi, self-servis ve paket servis hizmetlerinin yaygınlaşması frozen bardak ürünlerinin üretimini ve kullanımını beraberinde getirmektedir.

Baskılı, baskısız, kapaklı ve kapaksız şekilde üretilebilen frozen bardaklar bir tür soğuk karton bardak çeşididir. Farklı boy ve ölçüde üretilen frozen bardaklar çift duvarlı/kalın yapıları nedeni ile soğuk içeceklerin servisine uygun paket ambalajlarındandır. Ayrıca karton yapılı kullan at özellikleri ile hem tüketimden sonra atılabilir hem de geri dönüştürülebilir olması nedeni ile çevre dostu bir kullanım sağlamaktadır. 

Frozen bardakların kullanım alanları, cafe, restoran, büfe gibi paket servis hizmeti veren, müşterilerin içeceklerini gezerken tüketilmesine olanak sağlayan işletmeler tarafından kullanılmaktadır. Karton frozen bardaklar, farklı boyda üretilebildiği gibi farklı renklerde de üretilebilmektedir. Çoğunlukla da yaz aylarında kullanımları arttığı için daha canlı, sıcak renkler üretimde sıklıkla kullanılan renklerdir. Ayrıca baskı teknolojisi sayesinde logo, isim vb. baskı yapılabildiği gibi çocuk tüketicilere özel renkli baskılar yapılabilmektedir.

İzmir’de uzun yıllar self servis ve paket ambalaj uygulamalarının satışını yapan Kahyaoğlu Plastik, müşterilerinin ihtiyaçları dahilinde renkli, renksiz, baskılı, baskısız frozen bardakların da satışını yapmaktadır. Frozen bardaklar ve diğer paket servis ambalaj ürünleri hakkında detaylı bilgi edinmek için kahyaogluplastik.com.tr web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Soğuk Karton Bardak veya Frozen Bardak