Çift Duvarlı (Double Wall)  Bardak Kullanımının Faydaları

Restoran, cafe ve büfeler gibi paket servis ağı olan ve içecek ürünlerini sürekli satan işletmeler tarafından çift duvarlı (double wall) bardaklar sıklıkla tüketilmektedir.
Çift duvarlı (double wall) bardak kullanımının faydalarından bahsedecek olursak; normal karton bardaklardan daha kalın bir yüzeye sahiptir. Özellikle sıcak bir içecek servisinde mutlak tercih edilecek ambalaj ürünlerinden bir tanesi çift duvarlı (double wall) bardaklardır.

Günlük hayatımızda büyük bir öneme sahip olan çift duvarlı (double wall) bardaklar bir diğer adıyla double wall bardaklar, satışı baskılı ve baskısız şekilde de kullanıma sunulmaktadır. Güne güzel başlamak ve uykusunu açmak isteyen çalışanlar ilk durağı genel olarak kahve için bir cafe yada büfe olmaktadır. Bu tercihleri sonucunda sıcak içecekleri çift duvarlı (double wall) bardak ile içen kullanıcı, içeceğini elinde tutarken yada taşırken herhangi bir tereddüt etmemesi çift duvarlı (double wall) bardak kullanımının, kullanım alanında gerekli olan ihtiyacı karşıladığını açık bir şekilde görebiliriz. Çift duvarlı (double wall) bardaklar, bardağın içerisinde bulunan çay ve kahvenin hızlı bir şekilde soğumasına da engel olmaktadır.

İşletmeler için baskılı çift duvarlı (double wall) bardakların önemi ise reklam ve tanıtımdır. İşletmeciler için bu durum ciddi avantajlar sağlamaktadır. Nedeni ise işletme logosu, adresi ve isminin basılı olması tüketicilerin algılarında yer edinerek kalıcı bir etki yaratmaktadır.

Kahyaoğlu Plastik, uzun yıllardır sektöründe plastik / karton bardak ve servis kapları hizmeti vermekte, kaliteli ve dayanıklı plastik paket servis kaplarını işletmeler ile buluşturmaktadır. Kahyaoğlu Plastik ürünlerini detaylı incelemek için www.kahyaogluplastik.com.tr adresini ziyaret ederek bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Double Wall Bardak Kullanım Alanları Nedir?,