Huhtamaki Bardak Çeşitleri Nedir?

İşletmeler günümüzde hızlı tüketime ayak uydurmakta ve buna bağlı çeşitli tüketim alternatifleri yaratmaktadır. Hızlı tüketimin getirdiği birçok değişikliğe bağlı olarak yeni nesil self-servis restoran ve cafeler yaygınlaşmakta kullanıcıların istek ve taleplerine oldukça önem verilmektedir. Bu değişiklikler bağlamında ortaya çıkan huhtamaki bardak kullanımı da hem işletmeler hem kullanıcı açısından oldukça caziptir. Huhtamaki bardakların tek kullanımlık olmaları da kullan-at mantığını oluşturmakta ve hızlı tüketimde yerini almaktadır. 

Self-servis cafe ve restoranlarda sıklıkla karşılaştığımız karton bardaklardan olan huhtamaki bardak, karton ve plastik olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Sıcak ve soğuk olmak üzere her iki içecek tüketiminde de kullanılabilen bu bardakların kullanımı oldukça basittir. Baskılı karton bardaklar ve baskılı şeffaf bardaklar gibi olan huhtamaki bardak çeşitli renk ve desenlerde dizayn edilerek kullanıcısına sunulmaktadır. İşletmeler kimi zaman karton bardakların üzerine logo, slogan ve amblemlerini baskılayarak tüketicinin algısına girmekte ve marka bilinirliğini oluşturmaktadır. 

Farklı renk ve desenlerde üretilen bu huhtamaki bardaklar kullanım bitiminde geri dönüştürülmekte bu sayede de çevreye karşı herhangi bir zarar vermemektedir. Aynı zamanda işletmelere ekstra temizleme zorluğu vermeyen huhtamaki bardak oldukça ekonomiktir.  Servisin hızlı olması, kullanıcıların içeceklerini alıp diledikleri şekilde tüketme özgürlükleri de bu kullanım biçimini arttırmıştır.

Huhtamaki bardaklar birçok farklı şekilde bulunmaktadır. Bunlara kısaca değinmek gerekirse; 

baskılı karton bardak, baskılı şeffaf bardak, soğuk karton bardak, sıcak karton bardak, kapaklı karton bardak olarak sıralayabiliriz. Hepsinin temelinde yatan self-servis felsefesi, hem işletmeler hem kullanıcılar tarafından oldukça avantaj sağlamaktadır. 

Sektöründe uzun zamandır var olan Kahyaoğlu Plastik; plastik bardak, karton bardak, çeşitli meze ve sos kapları ve sıcak servis kapları gibi birçok tüketim malzeme gereçlerini bünyesinde müşterilerine sunmaktadır. Çeşitli ürün seçeneklerini detaylı incelemek için www.kahyaogluplastik.com.tr adresini ziyaret ederek bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Huhtamaki Bardak Çeşitleri Nedir?