Pandemi Döneminde Paket Servis Kapları Nasıl Kullanılır?

Günümüzde pandemiden kaynaklı olarak pek çok işletme sahibi adrese paket servis uygulamasını yaygınlaştırdı. Bu yaygınlaşmayla birlikte gıdaların korunmasını, taşınmasını kolaylaştıran karton ve plastik gıda ambalajlarının kullanımı da bir hayli artış göstermeye başlamıştır. Paket servis kapları sektörde bu kadar gelişim ve ilgi göstermesinin başlıca sebeplerinden ilki pandemi dönemi sürecinde bulunmamız bir diğeri ise  adrese götürülmesi gereken gıdaların veya ürünlerin sağlıklı bir şekilde taşınmasını kolaylaştırması ve içindeki ürünleri dış çevrede oluşacak olan zararlı/ yabancı etkenlere karşı korumasıdır.

Kullanımı bir hayli kolay olan paket servis kapları özellikle pandemi döneminde ofis, işyeri, ev gibi mekanlara sıklıkla yiyecek gönderimi yapan işletmeler tarafından en çok tercih edilen gıda ambalajları statüsünde yerini almış bulunmaktadır. Pandemi döneminde paket servis kapların da dikkat edilmesi gereken hususlardan birisi de müşterilere sağlıklı bir şekilde siparişlerin iletilmesi ve korunmasıdır. Hiçbir müşteri sunumu kötü, dağınık ve harap olmuş ürünü istemez. Bu yüzden Kahyaoğlu plastik müşterilerin ihtiyaçlarını önceden tespit ederek isteklerine uygun olan ürünler sunarak onların müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermelerine yardımcı olmaktadır.

Kahyaoğlu Plastik, uzun yıllardır sektöründe plastik / karton bardak ve servis kapları hizmeti vermekte, kaliteli ve dayanıklı plastik paket servis kaplarını işletmeler ile buluşturmaktadır. Kahyaoğlu Plastik ürünlerini detaylı incelemek için www.kahyaogluplastik.com.tr adresini ziyaret ederek bizimle iletişime geçebilirsiniz.

pandemi paket servis kapları