Çift Duvarlı Bardak Kullanımının Önemi

Paket servis ürünlerinin çoğalmasıyla birlikte tek kullanımlık kullan – at ambalajların kullanımı bir hayli çoğalmış durumda. Çift duvarlı bardaklar restoran, cafe, büfeler gibi paket servis ağı olan ve içecek ürünleri satan işletmeler tarafından sıklıkla tüketimi sağlanmaktadır.

Çift duvarlı bardak kullanımının en önemli yanı normal karton bardaklardan daha kalın bir dokuya sahip olmasıdır. Özellikle sıcak içecek servisinde tercih edilir. Satışı baskılı veya baskısız yapılan çift duvarlı bardakları kalın karton tabakası sayesinde sıcak içeceklerin rahatlıkla kullanılmasını sağlayarak günlük hayatımızda büyük bir öneme sahiptir. Sabah iş yerine yetişmek ve güne uykulu devam etmek istemeyen çalışanların ilk durağı genel olarak çay veya kahve içmek için bir büfe yada cafe oluyor. Bu durumda tercih ettikleri sıcak içecekleri çift duvarlı bardak ile içen tüketici, içeceğini taşımakta herhangi bir tereddüt etmiyor ve bu durum sürekli hale gelerek tercih ediliyor. Çift duvarlı bardak kullanımının bir diğer önemli yanı ise bardağın içerisinde bulunan çay ve kahvenin hızlı bir şekilde soğumasını da engellemektedir.

İşletmeler için baskılı çift duvarlı bardakların önemi, reklam ve tanıtım kalkındırması konusunda oldukça büyük avantaj sağlamaktadır. Nedeni ise işletmenin logosunun, adresinin ve isminin basılı olması tüketicilerin ve müşterilerin tüketim algılarında yer edinerek kalıcı bir etki bırakmaktadır.

Baskılı karton bardaklar, kapaklı karton bardaklar, baskılı şeffaf bardaklar, çift duvarlı bardaklar, double wall bardak, huhtamaki bardak gibi sektörel bardak çeşitlerinin yanı sıra plastik salata kapları, paket servis ürünleri, sıcak paket servis kapları, sos kap ve kapakları, paket servis kapları gibi kaliteli ürün gamıyla hizmetinizde olan Kahyaoğlu Plastik ürünlerini detaylı incelemek için www.kahyaogluplastik.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. 

Çift Duvarlı Bardak Kullanımının Önemi