Kafeler Neden Kapaklı Karton Bardak Tercih Ediyor

Günümüz tüketicileri, hızlı yaşam koşullarına bağlı olarak gıda ve içecek tüketimlerinde bazı değişikliklerle farklılıklar ortaya koymaktadır. Bu tüketim alışkanlıkları paket servis ve self – servis hizmet anlayışının oluşmasında büyük baş rol oynamaktadır. Paket servis kapları ve birçok materyallerde hızla üretilmektedir. Özellikle cafe, restoran tarzı mekanlarda sıklıkla tercih edilen kapaklı karton bardak çeşitleri kullanıcılarına büyük avantajlar sağlamaktadır. 

Kapaklı karton bardaklar, kolay kullanımının yanında ekonomik olarak da işletmelere büyük katkılar sağlamaktadır. Dağıtımı ve üretimi oldukça kolay olan kapaklı karton bardaklar, çevreye daha az zarar vermektedir. Aynı zamanda hijyen ve sağlık konusunda da olumlu etkileri dikkat çekmektedir.

Kapaklı karton bardak, insanların ev dışında da bol vakit geçirdiği süreçte en büyük yardımcısı olmuştur. Her yere cam bardak taşınamayacağı gerçeğini tamamıyla kanıtlamıştır. Kullanımı açısından cafe restoran gibi mekanların vazgeçilmezi olan kapaklı karton bardaklar tüketicilerin de hayatında vazgeçilmez bir parça haline gelmiştir. Karton bardakların ham maddesinde kağıt olmasından dolayı plastik bardaklara göre zararsız görülmektedir. Cafe ve restoran tarzı sıklıkla kullanan işletmeler karton bardakların hızlı şekilde geri dönüşüme kazandırılmasında büyük rol oynamaktadır.

Sektöründe uzun yıllardır baskılı –baskısız karton ve plastik pet bardak , microwave uygun paket servis ürünleri, salata kaseleri, sos kapları, meze kapları, karton ve plastik dondurma kaseleri gibi geniş bir ürün ağı olan Kahyaoğlu Plastik birçok işletmeye sektörüne özel ihtiyaçları konusunda hizmet vermektedir. Kahyaoğlu Plastik ürün ve hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi almak ve sipariş oluşturmak için www.kahyaogluplastik.com.tr adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Soğuk Karton Bardak veya Frozen Bardak