Kapaklı Baskılı Karton Bardak Kullanım Alanları

Günümüzde her geçen gün ihtiyaç duyulan kapaklı baskılı karton bardaklar, farklı sektörlerde kullanım alanı olan oldukça pratik bardak çeşitlerindendir.Plastik bardaklardan daha sağlıklı, cam bardaklardan da maliyet olarak daha uygun olan baskılı karton bardaklar, tüketicinin bilinçlenmesi ile kullanımı gün geçtikçe artan bir ihtiyaç olmaktadır.

Cafe, iş yerleri, otel, havaalanı gibi farklı sektörlerde tercih edilen baskılı karton bardaklar kullanıcısına oldukça fazla rahatlık sağlamaktadır. Bunun yanı sıra kapaklı yapısı ile tüketim sırasında gıdayı dış etkenlere karşı korumaktadır. Herhangi bir toz vb. cisimlerin gıdanıza temas etmesini engellemektedir. 

Kapaklı baskılı karton bardaklar, çift duvarlı bardak yapısı sayesinde içeceğin içerisindeki ısının uzun süre aynı şekilde kalmasını sağlamaktadır. Sıcak karton bardaklar, içeceğin tüketim ömrünü biraz da olsa arttırmaktadır. Bu sayede hızla akan hayatın içerisinde kullanıcısına büyük bir avantaj sağlamaktadır.  Bunun yanı sıra çift duvarlı bardak yapısı, baskılı karton bardağı tutmanızı kolaylaştırmaktadır.

Karton bardakların üzerine logo ve amblemlerin basılması ile ortaya çıkan baskılı karton bardaklar ise tüketiciye sağladığı kolaylıkları firmalara da sağlamaktadır. Firmalar baskılı karton bardaklar sayesinde markalarının tanıtımını yaparak kurumsal kimliklerini oluşturmakta aynı zamanda maliyetin düşük olması ile karı arttırmaktadır.

Kapaklı karton bardaklar; cafe, iş yerleri, otel gibi yerlerin dışında aynı zamanda sıklıkla kalabalığın fazla olduğu festival, şenlik, piknik gibi organizasyonlarda tercih edilmektedir.

Baskılı karton bardaklar; maliyetinin düşük olması, her bütçeye uygun fiyat seçeneğinin bulunması, kullan-at yapısı sayesinde temizleme probleminin olmaması, içeceği dış etkenlere karşı koruması ve rahat tüketim sağlaması gibi avantajları ile hayatımızı kolaylaştırmaktadır.

Baskılı karton bardaklar, kapaklı karton bardaklar, baskılı şeffaf bardaklar, çift duvarlı bardaklar, double wall bardak, huhtamaki bardak gibi sektörel bardak çeşitlerinin yanı sıra plastik salata kapları, paket servis ürünleri, sıcak paket servis kapları, sos kap ve kapakları, paket servis kapları gibi kaliteli ürün gamıyla hizmetinizde olan Kahyaoğlu Plastik ürünlerini detaylı incelemek için www.kahyaogluplastik.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. 

Kapaklı Baskılı Karton Bardak Kullanım Alanları