Baskılı Şeffaf Bardakların Kullanım Alanları

Genellikle soğuk içeceklerin tüketiminde kullanılan baskılı şeffaf bardaklar, gıda sektöründe gelişen yeniliklerin sonucunda gündelik hayatımızda sıklıkla karşımıza çıkmaktadır. Baskılı şeffaf plastik bardaklar sayesinde içecek tüketimi daha kolay ve pratik bir biçimde gerçekleşmektedir. Hızlı tüketimin gerektirdiği bir ihtiyaç olan baskılı şeffaf bardaklar, kapaklı bardak olma özelliği ile aynı zaman da hijyenik bir koşul da sağlamaktadır. Tüketilen içeceği dış etkenlere karşı korumaktadır. Bu sayede daha temiz bir içim kolaylığı sağlanmaktadır. Tüketici açısından bir diğer avantajı ise içeceği tüketirken serbest olma imkanıdır diyebiliriz. Tüketici içeceğini diler oturarak dilerse yolda yürüyerek tüketme imkanına sahiptir. 

Self-servis mantığındaki cafelerde sıklıkla görülen baskılı şeffaf bardak, baskılı karton bardak, double wall bardak, soğuk karton bardaklar, sıcak karton bardaklar, kapaklı karton bardaklar firmalar açısından da oldukça avantajlıdır. Tüketimin oldukça hızlı ilerlediği gıda sektöründe baskılı şeffaf bardaklar sayesinde işletmeler iş gücünden kar etmektedir. Aynı zamanda kullanılan malzemelerin uygun fiyatlı ve kullan-at şeklinde olması ile baskılı şeffaf bardakların kullanımı oldukça artmıştır. İşletmeler bu kullanım kolaylığı ve maliyet azlığının yanı sıra baskılı şeffaf bardaklar sayesinde marka tanıtımlarını gerçekleştirmektedir. 

Baskılı karton bardak, baskılı şeffaf bardakların üzerine firma logo / amblem ya da sloganlarını bastıran işletmeler bu sayede yeni müşteri kitlelerine ulaşmaktadır. Hem işletmeler hem tüketiciler açısından oldukça avantajlı olan baskılı şeffaf bardakların kullanım alanları oldukça geniştir. Cafe, sokak, ev, fuar alanları, şenlik alanları ve sıklıkla iş yerlerinde kullanılmaktadır. 

Uzun yıllardır gıda ambalaj sektöründe yer alan Kahyaoğlu Plastik;  baskılı şeffaf bardak, baskılı karton bardak, frozen bardak gibi karton bardak çeşitlerine www.kahyaogluplastik.com.tr adresini ziyaret edebilir, bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Baskılı Şeffaf Bardakların Kullanım Alanları