Kışın Vazgeçilmezi: Kapaklı Karton Bardak

Gelişen teknoloji ve değişen tüketim alışkanlıklarının bize sunduğu yeniliklerden biri olan kapaklı karton bardaklar, cafe ve restoran kültüründe “kullan-at” mantığının oluşmasını sağlamış firmalara büyük kolaylıklar getirmiş servis ürünleridir. Yalnızca firmalara değil tüketicinin kullanımına da kolaylık sağlayan karton bardaklar, sızdırmaz olması, kullanım şekli ve görüntüsü itibariyle hayatımızdaki yerini almaktadır. Kapaklı karton bardaklar sayesinde firmalar servis elemanı ihtiyacını yarıya düşürmüş ve ekonomik anlamda rahatlık kazanmıştır. Aynı zamanda markanın, logolarının ve amblemlerinin karton bardağa basılmasıyla kurumsal kimliğe katkı sağlanmaktadır. 

Özellikle kış aylarında kapaklı karton bardaklar, tüketici için vazgeçilmez bir ihtiyaca dönüşmüştür. İşe, okula giderken tüketici, kapaklı karton bardak ile içeceğini rahatlıkla tüketmektedir.

 Kapaklı karton bardaklar içerisinde yer alan sıcak karton bardaklar, içeceğin soğumasını engelleyerek uzun süre tüketiminin devam etmesini sağlamaktadır. Sızdırmaz yapısı ile olası dökülme tehlikelerinden tüketiciyi uzak tutmaktadır. Kış aylarında ihtiyacımız olan sıcak içeceğimizi bize konforlu bir biçimde sunan kapaklı karton bardaklar, tüketim sırasında double wall bardak yapısı sayesinde karton bardağı tutmamızı kolaylaştırmaktadır. 

Kapaklı karton bardaklar aynı zamanda baskılı karton bardak şekli ile de hem tüketici hem firmaların gözbebeği olmuştur. Markanın logo/ amblem/slogan gibi ifade şekillerinden herhangi birinin karton bardağa basılmasıyla oluşan baskılı karton bardaklar bu şekilde markalarının kimlik yapısını güçlendirerek daha çok tanınmasını sağlamaktadır.  Görüntü itibariyle de tüketicinin daha çok ilgisini çeken baskılı karton bardaklar, ihtiyaçları giderirken görsel olarakta tüketicisini memnun etmektedir. 

Kış aylarının zorlu koşullarında sizde konforlu bir tüketim rahatlığına ulaşmak isterseniz sektöründe yıllardır öncü Kahyaoğlu’ nun kapaklı karton bardak, baskılı karton bardak, double wall bardak gibi ürünlerini kahyaogluplastik.com.tr adresini ziyaret ederek inceleyebilir, sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Kışın Vazgeçilmezi: Kapaklı Karton Bardak