Rahat kullanım sağlayan karton bardakları; cafe, pastane, otel ve restoranlarda kısaca dilediğiniz her yerde kolaylıkla kullanabilirsiniz. Her çeşit sıcak ve soğuk içeceğinizi rahatlıkla servis edebilirsiniz.

Tasarruf etmek isteyen bir şirketseniz ve plastik veya cam bardağa göre daha ucuz ve sağlıklı bir alternatif arıyorsanız, bu karton bardaklar sizin ve şirketiniz için çok ucuz ve güvenilir bir seçimi olabilir.

Kullanışlı, uzun ömürlü, sağlıklı ve yeniden kullanılabilir olan karton bardaklarımız ile içeceklerinizi gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz.

Karton bardaklarımız %100 biyolojik olarak parçalanabilir ve çevre dostudur, yani ürünü hemen kullanmaya hazır değilseniz, yedek olarak saklayabilir ve ambalaj malzemesini geri dönüştürebilirsiniz.

Zaman veya para harcamaktan hoşlanmayan, hareket halindeki müşterilerimiz için, karton bardaklarımız tüm içecek saklama ihtiyaçlarınız için mükemmel bir çözümdür.

Karton bardaklarımız; Türk kahvesi ve çay gibi az hacimli içecekler için oldukça idealdir. Geri dönüştürülmüş malzemeden yapılan karton bardaklarımız, sağlığa zararlı değildir ve kullanımı güvenlidir. Karton bardaklarımız, her dekorla harika görünen samimi bir tasarıma sahiptir.

Karton bardaklarımız, içecek servisi için ideal çözümdür. Sağlam, güçlü ve uygun fiyatlıdırlar. Bu tek kullanımlık bardaklar, işinizi veya etkinliğinizi profesyonel bir şekilde tanıtmanın harika bir yoludur. Karton bardaklar, sıvıları plastik bardaklara göre ortalama dört saat daha uzun süre sıcak veya soğuk tutar. Bu sayede paket servis esnasında içeceğiniz istediğiniz ısıda kalır.

Karton bardaklarımız deforme olmaması için tek parça olarak tasarlanmıştır. Ayrıca içlerine sıcak içecek döküldüğünde bile şekillerini koruyorlar.

Karton bardaklarımız, en sevdiğiniz içeceği koymak için mükemmel boyuttadır. Kişisel veya şirket logonuzla özelleştirilebilir. Bireyselliğinizi sergilemek için çeşitli renkler arasından seçim yapabilir ve metin, resim ve hatta desenler ekleyebilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir