Paket servislerde kullanılmak üzere tasarlanan yemek kaplarımız; sıcak yemeklerinizi müşterilerinize sağlıklı ve güvenli bir şekilde ulaştırmanızı sağlar. Set veya ayrı kutularda paketlenmiş olarak sizlere taşıma imkanı sunan yemek kapları, yemeklerinizin optimum sıcaklığını korumanızı sağlamaktadır.

Sıcak yemek kapları, gün boyunca yiyeceklerinizi siz tüketmeye hazır olana kadar sıcak tutmak için tasarlanmıştır. Mikrodalgada ısıtılabilir veya oda sıcaklığında tüketilebilir.

Sıcak yemek kapları yiyeceklerinizi sıcak tutmak için tasarlanmıştır. Yiyeceklerle kabın kenarları arasına boş alan tanıyarak yemeğin ürünün kenarlara dokunmasını engeller. Taşıma sırasında ezilmez. Ürünümüz birinci sınıf malzemelerle üretilmiştir, teslimat sırasında sızıntı yapmaz ve yiyecekleri saatlerce sıcak tutar.

Sıcak yemek kabımız tamamen zararsız ve geri dönüştürülebilir ürünler kullanılarak üretildiği için size ve doğaya zarar vermez. Sizi ve doğayı önemsiyoruz ve güvende tutmak için çaba harcıyoruz.

Sıcak yemek kabımız oldukça ucuzdur, tasarruf etmek isteyen şirketler için oldukça ideal bir çözümdür. Ürünümüz zararsız plastikten üretilmesi ve geri dönüştürülebilir olması sayesinde fiyattan tasarruf sağlar, sağlığınızdan değil.

Yemek kutumuzun tasarımı profesyonel ve zariftir. Ürün yemekler, sebzeler, salatalar vb. için yeterince geniştir. Ürünümüz şık ve kullanışlı tasarımı sayesinde hem sizlerin hem de müşterilerinizin beğenisini ve ilgisini kazanacaktır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir