Karton Bardağın Malzemeleri Nelerdir?

Baskılı karton bardaklar işletme açısından en ideal maliyet tasarrufunu sağlayarak çözümler üretmekte ve ekonomik bir avantaj sağlamaktadır. İşletme sahiplerinin de memnun olduğu baskılı karton bardaklara, bakış açısı tamamiyle olumlu yönde olan müşterilerde bir hayli önem taşımaktadır. Baskılı karton bardak kullanan müşteriler açısından içeceklerini hem her yere götürebiliyor olmaları hem de müşterilere zaman konusunda tasarruf sağlıyor olması, işletmeleri ve müşterileri memnun etmektedir. Sonuç olarak baskılı karton bardak kullanan işletmeler için ciddi anlamda kullanım avantajı ve kolaylık sağlamaktadır.

İşletmeler için baskılı karton bardakların en etkili çözümü: İş gücünü azaltması, malzeme yetkinliği için tasarruf. Kullan-at olduğu için tekrar yıkama işlemine gerek kalmadan bütçeden ve insan gücünden tasarrufta edilmektedir.
Baskılı karton bardakların işletmeler tarafından tercih edilmesinin bir diğer önemli sebebi ise, müşterileri özel hissettirmesi ve kullan-at şeklinde tüketiciyi yormayacak bir imkan sunulmasıdır.
Bu durumda baskılı karton bardaklar işletmeler açısından da reklam faaliyeti imkanı sağlamaktadır. Karton bardakların üzerine basılan marka, amblem, logo veya firmayı akılda kalıcı hale getirecek bir slogan müşteriler tarafından elden ele taşınmaktadır. Kullanıcılar markayı bir yerde anlık bile görseler bir çağrışımları olacak ve markaya dair bilinirlikleri artacaktır.
Kahyaoğlu Plastik, sektöründe uzun yıllardır baskılı karton bardak, baskılı şeffaf bardak, kapaklı karton bardak, frozen bardak, karton bardak, plastik salata kapları, plastik servis kapları, huhtamaki bardak gibi çeşitli hızlı tüketimde kullanılan materyalleri müşterilerine sunmaktadır. İzmir’de hizmet veren Kahyaoğlu Plastik tüm ürün ve hizmetlerini detaylı incelemek için www.kahyaogluplastik.com.tr adresini ziyaret ederek bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir