Karton Bardaklarda Son Trend

Günümüzde özellikle hızlı tüketimin artması sonucu ortaya atılan kavramlardan biri olan self-servis işletmeler, hem kullanıcılar hem işletmeler açısından birçok avantaj sağlamaktadır. Self- servis mantığı ile çalışan işletmelerin sıklıkla tercih ettiği kullan-at bardaklar ise özellikle günümüzde oldukça yaygın kullanılmaktadır. Bu bardaklardan olan karton bardaklar, içerisinde kullanımlarına göre birçok çeşitliliğe ayrılmakta, bu sayede kullanım kolaylığı yaratılmaktadır. Kapaklı, baskılı, şeffaf karton bardak gibi birçok ürün yelpazesi bulunan karton bardaklar, hızlı hayat koşullarında özellikle kullanıcılara büyük bir kullanım rahatlığı sağlamakta aynı zamanda özellikleri ile ürünün tüketimi esnasında tüketiciye özgür bir imkan yaratmaktadır.

Üretiminde maliyeti oldukça düşük olan karton bardaklar, işletmelere bu bakımdan kar oranı sağlamakta aynı zamanda boyutları sayesinde depolama sırasında belirli bir düzen oluşturmaktadır. Tüketici açısında da özgür bir kullanım rahatlığı yaratmakta olan karton bardaklar, ürünün tüketimi sırasında da temiz ve kolay bir işlev oluşturmaktadır. Özellikle karton bardak kullanımının artması beraberinde ortaya konulan kapaklı ve baskılı sızdırmaz karton bardaklar, yeni nesil kahvecilerin, restoranların sıklıkla tercih ettiği ürünler arasına girmektedir. 

Kapaklı, baskılı karton bardaklar teknik işlev özellikleri ile ürünün bardak içerisinde kullanım süresini arttırmakta ve dış etkenlerin içecek ile temasını tamamen kesmektedir. Ürün sıcaklığını ya da soğukluğunu uzun süre muhafaza edebilen karton bardaklar, kapaklı kullanım rahatlığı ile ürünün dökülmeden tüketilmesine olanak sağlamaktadır. Toz, kir ve damlacık gibi dış etkenler ile ürünü temas ettirmeden kolay bir kullanım oluşturan kapaklı karton bardaklar, her açıdan kullanıcıyı rahatlatmaktadır. 

Baskılı karton bardaklar ise özellikle işletmeler açısından birçok avantaj sağlamaktadır. Kullanıcı açısından bakıldığında estetik bir görünüm getiren baskılı karton bardaklar, işletmelere göre önemli bir reklam / tanıtım faaliyeti oluşturmaktadır. Baskılı karton bardak üzerindeki logo, slogan gibi çeşitli görsellerin baskıda kullanılması, işletmelerin mevcut ve potansiyel müşterilerine marka imajını tanımasına olanak sağlamakta bu sayede düşük maliyetlere iyi bir reklam fırsatı vermektedir. 

Sektöründe uzun yıllardır çalışmalarını sürdüren Kahyaoğlu Plastik; son trend karton bardak modelleri, kapaklı karton bardak, baskılı karton bardak ve bunun yanı sıra paket servis ürünleri, plastik salata kapları, huhtamaki bardak, çift duvarlı bardak, frozen bardak ve double wall bardak gibi geniş ürün yelpazesi ile İzmir’de müşterilerine hizmet vermektedir. Kahyaoğlu Plastik ürün ve hizmetlerini detaylı incelemek için www.kahyaogluplastik.com.tr adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Baskılı Karton Bardak Kullanım Avantajları,Karton Bardaklarda Son Trend