Çift Duvarlı Bardak Kullanımı

Self-servis işletmelerin artış göstermesi beraberinde kullan at bardak ve tabak kullanımını yaygınlaştırmaktadır. Kullan at bardak ve diğer ekipmanlar hem işletmeler için daha maliyetli hem de müşterileri için tüketim kolaylığı sağlamaktadır. Müşterilerine self-servis hizmeti veren işletmelerin kullanmayı sıklıkla tercih ettiği ürünlerden biri de karton bardaklardır. Çevreyi kirletmeyen ve geri dönüşüm ile çevreyi koruyan kullan at karton bardaklar, kapaklı, kapaksız, baskılı, baskısız olmak üzere farklı şekillerde ve boylarda üretilebilmektedir. Kullanım kolaylığı sağlaması, çevre dostu olması ve ürün yelpazesinde tüketicinin tercihine göre farklı seçenekleri barındırması nedeniyle günümüzde en çok  kullanımı tercih edilen ambalaj ürünlerindendir.

Üretim maliyetleri açısından işletmenin dostu olan karton bardakların, sıcak ve soğuk içecek ikramlarına göre farklı özellikte seçenekleri bulunmaktadır. Çift Duvarlı Bardaklarda bu seçenekler arasında yer almaktadır. Çift duvarlı karton bardaklar, genel olarak sıcak içeceklerin servisi için kullanılmaktadır. Üretim aşamasında çift katmanlı olarak üretilmesi ısının dışarıya iletilmesini engellemektedir. Böylece hem tüketicinin sıcaklıktan dolayı eli yanmamakta, kolaylıkla içeceği tüketebilmekte hem de bardağın içinde bulunan içecek kolayca soğumamaktadır. Bu nedenle self- servis işletmelerinde sıcak içecek satışlarında çift duvarlı bardaklar oldukça kullanışlı ürünler olarak tercih edilmektedir.

Baskılı çift duvarlı bardaklar ayrıca işletmeler açısından reklam ve tanıtım tutundurma faaliyetlerinde oldukça avantaj sağlamaktadır. Çünkü işletmenin logosunun, adresinin ve isminin basılı olduğu karton bardaklar, tüketicilerin ve potansiyel müşterilerin tüketim algılarında yer edinmekte ve kalıcılığını arttırmaktadır.

Çift duvarlı bardak çeşitlerini öğrenmek ve daha fazla bilgi edinmek için www.kahyaogluplastik.com.tr adresinde bize erişim sağlayabilirsiniz. 

cift duvarli bardak kullanimi