Kullan-At: Baskılı Karton Bardak

Hızlı tüketimin yaygınlaştığı günümüz şartlarında gıda ve içecek tüketim materyallerinde karşımıza çıkan baskılı karton bardak ve türevleri kullanıcıların ilgisini çekmektedir. Bu gıda ve içecek materyalleri birçok açıdan kullanıcısına avantajlar sunmaktadır. Öncelikle karton bardakların sunduğu kolay ve kullanışlı tüketim şartları, kullanıcının dilediği yerde dilediği şekilde tüketim gerçekleştirmesine olanak sağlamaktadır. Bunun yanı sıra kapaklı karton bardak işlevselliği ile içeceğin ısı dengesini korumaktadır. Kir, toz, su gibi damlacıkların içecekle temasını da engellemekte olan kapaklı baskılı karton bardaklar bu sayede sağlıklı bir imkan oluşturmaktadır. 

Baskılı karton bardaklar birçok avantajı ile kullanıcısına pozitif kullanım sağlarken aynı zamanda işletmelere de birçok kolaylık sağlamaktadır. Cafe, restoran gibi self- servis çalışmalar gerçekleştiren mekanlarda sıklıkla rastladığımız karton bardaklar, işletmelere ekonomik bir etki sağlamaktadır. Üretim maliyetinin oldukça düşük olmasından kaynaklı uygun bir fiyat aralığı sunan baskılı karton bardak bu sayede oldukça fazla tercih edilmektedir. 

Konforu Kahyaoğlu Plastik baskılı karton bardaklar ile yakalayın!

İşletmelerde ekonomik bir rahatlık sağlayan baskılı karton bardaklar aynı zamanda boyutlarının ufak olmasından kaynaklı depolama konusunda kolaylık sağlamaktadır. İşletmelerin markalarını mevcut ve potansiyel müşterilerine ulaştırma kaygısına da bir çözüm yolu sunan baskılı karton bardaklar, karton bardağın üzerine logo, slogan gibi içeriklerin basılması ile bir reklam ve tanıtım faaliyeti işlevini de görmektedir.

Çeşitli yönleri ile oldukça olumlu etkiler barındıran baskılı karton bardaklar, çevreye verdiği en az zarar ile de kullanıcıların dikkatini çekmektedir. Doğa da kolay bir şekilde kaybolan baskılı karton bardaklar aynı zamanda geri dönüşüm ile tekrar kullanıma hazır hale gelmektedir. 

Kahyaoğlu Plastik sektöründe uzun yıllardır karton bardak, baskılı karton bardak, kapaklı karton bardak, huhtamaki bardak, double wall bardak, plastik salata kapları, frozen bardak, paket servis ürünleri, çift duvarlı bardak, sıcak ve soğuk karton bardak, baskılı şeffaf bardak gibi çeşitli materyaller ile müşterilerine hizmet vermektedir. Kahyaoğlu Plastik ürünleri detaylı incelemek için www.kahyaogluplastik.com.tr adresini ziyaret ederek bizimle iletişime geçebilirsiniz.