Kapaklı Karton Bardak Özellikleri Nedir?

Kullanıcılar günümüzde hızlı yaşam koşullarına bağlı olarak gıda ve içecek tüketimlerinde değişikliklere gitmektedir. Paket servis ve self- servis hizmet anlayışının oluşmasına sebebiyet veren bu tüketim alışkanlıklarındaki değişiklikler karşımıza karton bardak, paket servis kapları gibi birçok yeni kullanım materyalleri çıkarmaktadır. Özellikle cafe, restoran tarzı mekanlarda sıklıkla tercih edilmekte olan kapaklı karton bardak çeşitleri kullanıcılara birçok avantaj sağlamaktadır.

 Hızlı tüketimi temel alan servis felsefesi ile kullanıcılar, daha hızlı ve pratik bir kullanıma sahip olmaktadır. Bu sayede kullanıcılar, istekleri ve talepleri doğrultusunda diledikleri mekanda diledikleri an tüketim sağlamaktadır. 

Self- servis anlayışında ortaya çıkmış olan kapaklı karton bardak, sıcak karton bardak, soğuk karton bardak, baskılı şeffaf bardak ve frozen bardak gibi çeşitli materyaller kullanıcıları kadar işletme sahipleri açısından da oldukça katkı sağlamaktadır. Kapaklı karton bardak gibi yeni hizmet anlayışında sıklıkla kullanılan tüm karton bardak çeşitleri işletmelere ekonomik açıdan kolaylık sağlamaktadır. 

Kapaklı karton bardaklar, kullanımı kadar ekonomik olarakta işletmelere artı yaratmaktadır. Üretimi ve dağıtımı oldukça kolay olan kapaklı karton bardaklar, çevreye daha az vermekte aynı zamanda hijyenik ve sağlıklı yapısı ile insan sağlığını olumlu etki oluşturmaktadır. 

Kapaklı karton bardaklar, sıcak ya da soğuk içecek tüketiminde içeceğin ısı dengesini sağlamakta bu sayede uzun süre kullanıcı tüketimi sağlamaktadır. Aynı zamanda toz gibi dış etkenlerin içeceğe temasını engelleyen kapaklı karton bardaklar hijyenik bir tüketim anlayışı sunmaktadır. Kapaklı karton bardak üzerine markaların logo, slogan bastırılması ile de bir reklam ve pazarlama çalışmasını sağlamakta olan baskılı kapaklı karton bardaklar, işletmeler açısından mevcut müşterilerinde bağlılığı arttırırken potansiyel müşteriler ile tanışma fırsatı oluşturmaktadır. 

Kahyaoğlu Plastik, sektöründe uzun yıllardır baskılı karton bardak, baskılı şeffaf bardak, kapaklı karton bardak, frozen bardak, karton bardak, plastik salata kapları, plastik servis kapları, huhtamaki bardak gibi çeşitli hızlı tüketimde kullanılan materyalleri müşterilerine sunmaktadır. İzmir’de hizmet veren Kahyaoğlu Plastik tüm ürün ve hizmetlerini detaylı incelemek için www.kahyaogluplastik.com.tr adresini ziyaret ederek bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

kapaklı karton bardak, karton bardak, karton bardak özellikleri