Kapaklı Karton Bardak Nedir?

Hızlı tüketimin yaygın olduğu günümüz şartlarında kullanıcıların oldukça sık tercih ettiği self-servis hizmet anlayışının yaşantımıza kazandırdığı karton bardaklar, hızlı ve pratik kullanım rahatlığı ile kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Karton bardak, kullan-at sistemi içerisinde kullanıcılarına özgür bir tüketim alanı sunmaktadır. 

Karton bardak sayesinde kullanıcı istediği alanda içeceğini tüketmektedir. Kapaklı karton bardaklar ise çeşitli noktalarda işlevsel olarak büyük fayda sağlamaktadır. Kapaklı karton bardaklar içeceğin ısı dengesini korumaktadır. Hızlı bir şekilde ısınmasını veya soğumasını engellemekte, ısıyı karton bardak içerisine hapsetmektedir. Aynı zamanda dış etkenlere karşı içeceği koruyan kapaklı karton bardaklar; yağmur, toz gibi olumsuz dış etkenlerin içecekle teması engellemektedir. Kullanıcıların içeceği daha rahat tüketmelerine de olanak sağlayan kapaklı karton bardakların isteğe bağlı olarak boyutları değişmektedir. 

Kapaklı karton bardaklar işlevsel faydanın yanı sıra ekonomik olarakta işletmelere olumlu bir katkı sunmaktadır. Kullan- at sisteminde sıklıkla kullanılan kapaklı karton bardak kullanımı ucuz üretim maliyeti sayesinde karı arttırmaktadır. Kapaklı karton bardaklarda son dönemlerde popülerlik kazanan baskılı karton bardaklar ise işletmelere reklam, tanıtım faaliyet alanı kazandırmaktadır. Kapaklı karton bardak üzerinde firmanın logo, slogan baskısı yardımı ile mevcut müşteriler, potansiyel müşteri yaratmaktadır. 

Sektöründe uzun yıllardır var olan Kahyaoğlu Plastik; kapaklı karton bardak, plastik kaplar, karton bardak, baskılı karton bardak, frozen bardak, huhtamaki bardak, double wall bardak, çift duvarlı bardak, paket servis ürünleri gibi geniş ürün yelpazesi ile müşterilerine hizmet vermektedir. Kahyaoğlu Plastik, geniş ürün gamını detaylı incelemek için www.kahyaogluplastik.com.tr adresini ziyaret ederek bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Kapaklı Karton Bardak Nedir?