Baskılı Karton Bardak Ne İşe Yarar?

Ticaretin hızla arttığı ve kişilerin daha yoğun bir iş temposu içerisinde bulunduğu günümüz şartlarında gıda ve içecek sektörü de buna bağlı olarak birçok değişiklik içerisine girmiştir. Bu değişiklikler içerisinde yer alan self-servis hizmet uygulaması cafe ve restoranlarda faaliyete girmiştir. Self- servis hizmet uygulamalarında sıklıkla kullanılan karton bardak, baskılı karton bardak, baskılı şeffaf bardak ve plastik salata kapları gibi çeşitli kullanım materyalleri ortaya çıkmıştır. 

Baskılı karton bardak kullanımı, self- servis hizmet uygulamalarında oldukça sık kullanılmaktadır. Kullanım açısından oldukça kolay ve pratik imkanlar sağlayan baskılı karton bardak ve kapaklı karton bardak çeşitleri hem kullanıcılar hem işletmeler açısından büyük avantajlar sağlamaktadır. Kullanıcı, içecek tüketimini hemen hemen her yerde kullanabilecekleri bu baskılı karton bardaklar aracılığıyla sağlamakta bu sayede birçok açıdan zaman tasarrufu sağlamaktadır. Baskılı karton bardaklar aynı zamanda maliyeti düşürmesi açısından da işletmelere ekonomik bir avantaj sağlamaktadır. Kullan-at sistemi ile piyasaya sunulmakta olan baskılı karton bardaklar, kullanıcı sirkülasyonunu arttırmakta ve iş gücünü en aza indirmektedir. 

Baskılı karton bardaklar kazan-kazan!

Baskılı karton bardaklar, işletmeler açısından bir bakıma reklam faaliyeti de sunmaktadır. Kullanıcıların ellerinde taşıdıkları baskılı karton bardaklar, üzerinde markanın logo ve sloganını taşımakta bu sayede potansiyel müşterilerin markayı tanımasına imkan yaratmaktadır. Kazan- kazan felsefesinin uygulanmasını sağlayan baskılı karton bardaklar, işletmelere her yönden fayda sağlamaktadır. 

Karton bardak bir yönüyle de çevre dostu bir yapıdadır. Plastik üretiminin azalmasını sağlayan ve daha sağlıklı içecek tüketimine imkan yaratan baskılı karton bardaklar, kapaklı olması sayesinde de içeceği dış etkenlere karşı korumaktadır. Kapaklı karton bardak olarak adı geçen bu karton bardaklar, içeceğin ısı dengesini muhafaza ederken aynı zamanda dış etkenlerden gelebilecek toz, su damlası gibi faktörleri engellemektedir. 

Sektöründe uzun yıllardır baskılı karton bardak, karton bardak, baskılı şeffaf bardak, frozen bardak, paket servis ürünleri, kapaklı karton bardak, dondurma kapakları gibi sayısız ürün gamı ile müşterilerine hizmet vermekte olan Kahyaoğlu Plastik hakkında detaylı bilgi almak için www.kahyaogluplastik.com.tr adresini ziyaret ederek bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Baskılı Karton Bardak Ne İşe Yarar?