Kullanımı Kolay Paket Servis Ürünleri

Kahyaoğlu Plastik, her alanda olduğu gibi paket servis ürünleri alanında da teknolojiyi yakından takip ederek müşteri portföyünün istek ve ihtiyacına göre paket servis ürünlerinin satışını yapmaktadır. Kullanımı kolay paket servis ürünleri, ev ve işyerlerine yemek, içecek,salata vb. ve içecek servisi yapan cafe, lokanta, vb. işletmeler tarafından hem kullanımı pratik olduğu için hem de maliyeti yönünden avantajlı olduğu için tercih edilmektedir.

Plastik ambalaj sektörünün en çok bilinen öncüsü haline gelen Kahyaoğlu Plastik, İzmir’de müşterilerine kaliteli ve kullanımı kolay malzemelerden üretilen gıda ambalajlarını müşterilerine sunmaktadır. Nitelikli özelliklere sahip olan paket servis ürünleri, sızdırmaz özelliğiyle kullanıcılarına, koruma ve taşıma imkanı vermektedir.
Sıcak yada soğuk fark etmeksizin, herhangi bir sızma tehlikesi olan katı gıdaları kolaylıkla paket servis ile kullanıcıya gönderebilirsiniz.

Kullanım kolaylığı açısından paket servis ürünleri özellikle işyeri ev ve ofis gibi mekanların sıklıkla tercih ettiği, yiyecek içecek gönderimi yapan işletmelerin en çok tercihi gıda ambalajları olarak bilinmektedir. Kahyaoğlu Plastik müşterilerin ihtiyaçlarını önceden tespit ederek isteklerine uygun bir şekilde ürünler sunmakta ve işletmelerin, müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermelerine yardımcı olmayı hedeflemektedir.

Kaliteli ve dayanıklı ürünlerin vazgeçilmez adresi!
Sektöründe uzun yıllardır firma baskılı –baskısız karton ( tek ve çift duvar ) ve plastik pet bardak , microwawe’e uygun paket servis ürünleri , kaliteli çatal-bıçak-kaşık , salata kaseleri, sos kapları, meze kapları, karton ve plastik dondurma kaseleri gibi geniş bir ürün gamı olan Kahyaoğlu Plastik birçok işletmeye sektörüne özel ihtiyaçları konusunda hizmet vermektedir. Kahyaoğlu Plastik ürün ve hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi almak ve sipariş oluşturmak için www.kahyaogluplastik.com.tr adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

pandemi paket servis kapları