Paket Servis Ürünlerinde Frozen Bardaklar

Paket servis ürünleri arasında yer alan frozen bardaklar özellikle yaz aylarında cafe, AVM, büfe veya kullan at ambalaj kullanan ve paket servis hizmeti veren diğer işletmeler tarafından sıklıkla kullanılmaktadır.

Frozen bardaklar bir soğuk karton bardak çeşididir. Ancak plastik veya polikarbon/mika malzemeden üretilen frozen bardak çeşitleri de bulmaktadır.

Bilindiği gibi paket servis günümüzde gıda sektöründe en fazla tercih edilen hizmet türüdür. Bu nedenle kullan at ambalajların kullanılması işletmeler açısından maliyetleri düşürücü bir etkiye sahiptir. Aynı zamanda ihtiyaca göre farklı boyda paket servis ürünleri üretilmektedir.

Frozen bardaklarda diğer paket servis ürünlerinde olduğu gibi baskılı/baskısız olarak farklı boy seçeneğiyle ürünler bulunmaktadır.

Özellikle yaz aylarında yoğun olarak kullanılan frozen bardaklar, tüketiciler için de kullanımı kolay bardaklardandır. Kapaklı olmaları sayesinde içerisinde bulunan içeceğe toz gibi yabancı maddelerin girmesini engellemektedir. Ayrıca yine kapakları sayesinde içeceğin devrilme gibi durumlarda dökülmesini engellemektedir.

Kahyaoğlu plastik frozen bardakları hakkında detaylı bilgiye internet sitesinden ulaşabilirsiniz. 

Paket Servis Ürünlerinde Frozen Bardaklar