Sıcak Karton Bardaklar

Paket servis kullanımının yaygınlaşması ile kullan at bardak, tabak ve kase kullanımında da artış yaşanmıştır. Özellikle içecekler için kullanılan kullan at bardaklar hem işletme için hem de tüketici için kullanışlı olmaktadır.

Sıcak ve soğuk içecekler için farklı özelliklerde üretilen karton bardaklar, cafe, büfe, AVM gibi insanların sıklıkla ve hızlıca alışveriş yaptığı işletmeler tarafından hem kullanışlı olduğu için hem de maliyetleri azalttığı için sıklıkla kullanılmaktadır.

Sıcak karton bardaklar, çay, kahve vb. sıcak içeceklerin tüketilmesi için hazırlanan kalın, el yakmayan ve içeceğin hızlıca soğumasını engelleyen karton malzemelerden üretilmektedir. Farklı boy ve ölçülerde üretilebilen sıcak karton bardaklar işletmeler tarafından kullanıldı gibi tüketiciler tarafından da rahatlıkla kullanılmaktadır.

Sağlık açısından olumsuz bir etkisi bulunmayan sıcak karton bardaklar, kapaklı yapıları sayesinde içindeki sıvının dökülmesini engellemekte ve dışarıdan herhangi bir yabancı maddenin içeceğin içine girmesini engellemektedir.

İzmir’de faaliyet gösteren ve Türkiye’nin her yerine hizmet sunan Kahyaoğlu Plastik, farklı boyda, renkte sıcak karton bardağın tedarik ve satışını yapmaktadır. 

Sıcak Karton Bardaklar