Soğuk Karton Bardak veya Frozen Bardak 

Soğuk karton bardak ve frozen bardaklar, cafe, AVM, büfe gibi insanların sıklıkla uğradığı ve hızlıca alışveriş yaptığı işletmelerde soğuk içeceklerin servisinde kullanılan kullan at bardaklara verilen isimdir.

Bir soğuk karton bardak çeşidi olan frozen bardaklar, soğuk ve buzlu içeceklerin servisinde daha sık tercih edilmektedir. Farklı boy ve ölçüde üretilen ve çeşitli baskılarla renklendirilebilen soğuk karton bardaklar ile tüketiciye farklı boy seçeneğiyle içecek sunulabilmektedir.

Kullan at ambalaj  kullanımın yaygınlaşması paket servis olarak gıda ve içecek satışı yapan işletmeler için hem maliyet düşürücü hem de kullanımı pratik bir gelişmedir. Bu nedenle günümüze gerek soğuk karton bardaklar ve frozen bardaklar gerekse diğer paket servis ürünlerini kullanmak işletmelerin tercihleri arasındadır.

Özellikle yaz aylarının vazgeçilmez buzlu içeceklerinin paket servisinde kullanılan frozen bardaklar baskılama tekniği ile rengarenk bardaklara dönüştürülmektedir. Ayrıca kapaklı özellikleri sayesinde dışarıdan gelebilecek yabancı maddelere karşı güvenlidir.

Kahyaoğlu Plastiğin satışını yaptığı karton bardak ve frozen bardakları www.kahyaogluplastik.com.tr adresinden izveleyebilirsiniz. 

Soğuk Karton Bardak veya Frozen Bardak