Tüketi̇ci̇ & Fi̇rma Gözünden Baskılı Karton Bardak

Karton bardaklar, sıcak karton bardaklar ve soğuk karton bardaklar olarak ikiye ayrılmaktadır. Eski dönemlerde sıcak karton bardaklar ve soğuk karton bardaklar, tüketici için herhangi bir anlam taşımamaktaydı. Kapaklı karton bardaklar,  tüketici için yalnızca içeceğini rahatlıkla içebildiği bir kolaylıktı. Fakat son yılların en trend parçası olan baskılı karton bardaklar ile beraber birçok tüketici için karton bardaklara bakış açısı değişmiştir. Baskılı karton bardakların artışı ile birlikte tüketici elinde taşıdığı içecekten daha çok taşıdığı markaya odaklanmıştır. Bir bakıma marka ile arasına duygusal bir bağ kurmuştur.  Baskılı karton bardakların kullanım kolaylığının yanı sıra görsel olarak göze hitap etmesi de tüketici için bir artı olmuştur. 

Tüketicinin elinde taşıdığı baskılı karton bardaklar, firmalar adına ise ayaklı reklam olmuştur. Baskılı karton bardaklar ile beraber markalar, isim ve logolarını baskılı karton bardaklarda taşımaya başlamış, ürününü satın alan tüketici sayesinde marka bilinirliliğini arttırmayı başarmıştır. Firmalar baskılı karton bardaklar sayesinde tüketicisi ile duygusal bir bağ yakalamayı bile başarmıştır. 

Tüm bunların yanı sıra baskılı karton bardakların kullanım kolaylığı da hem firmalar hem de müşteriler için avantaj sağlamakta ve kullanımını arttırmaktadır. 

İzmir’de faaliyet gösteren Kahyaoğlu Plastik ile marka bilinirliliğinizi arttırmak ve tüketicileriniz ile bağ kurmak için www.kahyaogluplastik.com.tr sitesinden tüm ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. 

baskılı karton bardak