Baskılı Karton Bardaklar İşletmeler için Neden Önemlidir?

Karton bardak ve kaplar gıda sektörünün sıklıkla kullandığı ambalajlar arasında yer almaktadır. Farklı boy ve ebatlarda üretilen karton bardak ve kaplar özellikle take away servis yapan cafe, restoran vb mekanlar tarafından ve farklı market ve şubelerde ürünlerini satmak isteyen gıda firmaları tarafından tercih edilmektedir.

Karton bardaklar, sıcak ve soğuk içecekler ayrı ayrı farklı özellikler göz önünde tutularak üretilmektedir. Bunun yanı sıra her iki ürün kategorisi içinde üretilen karton bardaklara logo, marka ve özel tasarlanmış baskılar yapılabilmektedir.

Pek çok işletmenin take away hizmet verdiği günümüzde logo ve markaların karton bardaklara basılması, firmanın kurumsallığı açısından önemlilik teşkil etmektedir. Aynı zamanda marka bilinirliğine de aktif olarak rol oynamaktadır. Çünkü sıcak karton bardaklar ve soğuk karton bardaklar her ne kadar kullan at ambalajlar arasında yer alıyor olsa da müşterilerin kolayca ulaşabileceği ve yanına alabileceği, taşıyabileceği ürünler arasındadır.

Karton bardakların logo ve marka baskılı olması, firmanın kurumsal kimlik çalışmalarını da tamamlayan bir etkiye sahiptir. Logo, tabela, katalog, kartvizit vb. kurumsal kimlik çalışmalarının yanında baskılı ambalajları da kullanılması marka bilinirliği açısından tamamlayıcı bir noktadır.
Plastik kap ve karton bardak, kase, dondurma kabı satışı yapan Kahyaoğlu Plastik, gerek karton bardak gerekse diğer kap ve kaselerde baskılı ürün satışı yapmaktadır. Detaylı bilgiye erişmek ve talep formu doldurmak için www.kahyaogluplastik.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Baskılı Karton Bardaklar İşletmeler için Neden Önemlidir?