Frozen Bardak Nedir?

Frozen bardak, soğuk içeceklerin müşteriye sunumunda kullanılan gıda ambalajlarından birisidir. Ambalaj teknolojilerinin gelişmesi ve kullanımının yaygınlaşması pek çok işletmenin gıda ürünlerinin servislerinde bu ürünleri kullanmasında etkili olmaktadır.
Frozen bardaklar bir tür soğuk karton bardak çeşididir. Farklı boy ve ölçüde üretilen frozen bardaklar özellikle soğuk içeceklerin paket servis olarak satışında daha fazla kullanılmaktadır.
Paket servis olarak yiyecek veya içecek satışı yapan işletmelerin paket servis kaplarını ya da diğer bir deyişle frozen bardak, sıcak karton bardak veya plastik kase veya kap kullanması maliyetlerin düşürülmesi açısından önemlidir. Ayrıca kullan at özelliğiyle tek kullanımlık olan karton bardak veya karton kap ve kaseler tüketiciler tarafından da pratik olarak algılanmaktadır.
Kullan at olarak kullanılan frozen bardaklar farklı boyutlarda olduğu gibi farklı renklerde ve baskılı olarakta üretilebilmektedir. Bu sayede çocuklar için farklı baskılı bardaklar üretildiği gibi aynı zamanda sadece frozen bardakları kullanan işletmelerin logolarının bulunduğu frozen bardaklar üretilmektedir.
Frozen bardak modelleri, boyutları hakkında daha detaylı bilgi almak ve sipariş teklifi istemek için www.kahyaogluplastik.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Kapaklı Karton Bardak Nedir?