Kahyaoğlu Plastik Olarak Ürün Çeşitlerimiz

1980 yılında İzmir’de faaliyete başlayan Kahyaoğlu Plastik, 1998 yılından bu güne Yenişehir’de faaliyetlerine devam etmektedir. Alanında yaşanan teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve uygulayan Kahyaoğlu Plastik, müşteri portföyünü sürekli olarak arttırarak müşteri ihtiyaçlarına yönelik hizmet vermektedir.

Plastik ambalaj sektöründe önde gelen firmalar arasında kendine yer edinen Kahyaoğlu Plastik, plastik ambalaj sektöründe öncü firmaların bayiliklerini alarak müşterilerine bu firmaların üretimini yaptığı sütlü tatlı kabı, plastik salata kapları, soğuk karton bardak, sıcak karton bardak, paket servis kapları, dondurma kapları vb. ambalajların satışını yapmaktadır.

Özellikle gıda sektörüne hizmet veren Kahyaoğlu Plastik’in satışını yaptığı ürün çeşitliliği sadece plastik kap ve kapaklarından oluşmamaktadır. Plastik kap ve kapaklarının yanı sıra paket servis çantaları, çatal kaşık, bıçak, bölmeli plastik kaplar, tabak gibi gıda sektöründe sıklıkla kullanılan plastik ambalaj ürünlerinin satışını da yapmaktadır.

Kahyaoğlu Plastik ürünlerini incelemek ve daha fazla bilgi edinmek için tıklayınız.

Kahyaoğlu Plastik Olarak Ürün Çeşitlerimiz