Karton kaseler, özellikle gıda sektöründe farklı birçok yerde kullanılması sayesinde oldukça popüler bir üründür. Günlük hayata sağladığı kolaylığın yanı sıra hijyenik yapısıyla da kullanıcıların tercih sebebi olmaktadır. Tek kullanımlık olmaları ve sağlık açısından güvenilir olmaları, karton kaselerin kullanılabilirliğini artırmaktadır.

 

Karton kaseler farklı birçok amaca hizmet etmektedir. Gıda sektöründe çoğunlukla tek kullanımlık çorba kasesi olarak kullanılmaktadır. Bu karton kaselerin en önemli özelliği, ısıya dayanıklı yapısı sayesinde sıcak ya da soğuk ürünlerin rahatlıkla servis edilebilmesidir. Çorba ve cacık gibi sıvı gıdaların yanı sıra mezeler ve dondurma gibi katı gıdalar için de rahatlıkla kullanılabilmektedir. 

 

Karton kaselerin bir diğer avantajı; maliyetinin çok düşük olmasıdır. Genellikle restoran ya da kafelerin toptan olarak aldığı karton kaselerin üretimi de oldukça hızlıdır. Toplu organizasyonlarda son derece popüler olan bu ürün, bulaşık derdini ortadan kaldırdığı için de hem zamandan hem de iş yükünden tasarruf sağlar. 

 

Restoran ya da kafelerde, özellikle paket servis hizmetleri için sıklıkla tercih edilmektedir. Bunun sebebi; sıcak ve soğuk ürünleri gönül rahatlığıyla servis edebilmenin yanı sıra boyutları sayesinde oldukça az yer kaplamasıdır. Ürünün derin olması, içerisinde sıvı taşındığında dökülmemesini sağlar. Bununla birlikte malzemesinin karton olması sebebiyle, doğada da çabuk çözünür.

 

Bu özelliklerinden ötürü karton kaseler okullarda, otellerde, fabrikalarda, restoranlarda, hastanelerde, otobüs firmalarında, dershanelerde ve bunun gibi daha birçok işletmede tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra nikah, nişan, düğün, sünnet ve toplantı gibi küçük veya büyük organizasyonlarda da kullanılabilmektedir.

 

Kahyaoğlu Plastik, uzman kadrosu ve tam donanımlı imalathanesi ile tüm müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılamaktadır. 1980 yılından beri kalite anlayışını hep daha üste taşımayı hedeflerken teknolojik gelişmelere de ayak uydurarak üretimine entegre etmektedir.

 

Kahyaoğlu Plastik, faaliyetlerine başladığı ilk andan itibaren karton kaseler, paket servis kapları, plastik meze kapları, şeffaf bardak, take away bardak, plastik bardak, frozen bardak, plastik servis kapları ve baskılı şeffaf bardak gibi hızlı tüketim araçlarını müşterilerin talep ve beğenisine uygun olarak üretmektedir. İhtiyacı karşılamaya yönelik pratik çözümler sunmanın yanı sıra beklentiyi de en iyi şekilde karşılamaya odaklanmıştır. Bu yüzden müşteri memnuniyetini her hizmetinde sağlamaktadır.