soğuk içecek bardakları, şeffaf bardaklar kullanım alanlaroSıcak yaz aylarının vazgeçilmezi olan soğuk meşrubatlar (limonata, taze sıkım meyve suyu ve gazlı içecekler vb.) özel olarak üretilen soğuk içecek bardakları başta cafeler olmak üzere birçok alanda aktif olarak kullanılmaktadır. İşletmeler için hem düşük maliyetli hem de pratik bir kullanımı ifade eden soğuk meşrubat bardakları son yıllarda oldukça popüler bir ürün haline gelmiştir.

 

Soğuk Meşrubat Bardaklarının Kullanım;

 

  • Kullan at (take-away) olmaları sebebiyle içecek bittiğinde kolayca çöpe atılabilir. Cam ve seramik bardaklardaki temizlik masrafları önlenmiş olur.
  • Tek kullanımlık olması sebebiyle daha hijyenik ve temizdir.
  • Paket servis ve elden satış gerçekleştiren işletmeler için sunum kolaylığı sağlar. Sipariş öncesi ve sonrası olmak üzere özellikle yoğun mekanlarda zamandan tasarruf edilmesine hizmet eder.
  • Toplu biçimde satın alınabildiği ve istiflenebildiği için mekanların servis bölümünde yer kaplamaz.
  • %95 oranında geri dönüştürülebilirlik özelliğiyle çevre dostu bir ambalaj ürünüdür.
  • Renk, boy ve hacim özellikleri itibariyle tek bir seçenek söz konusu değildir. Meşrubat ve ihtiyaç türüne göre bardaklarda boy, adet ve desen seçenekleri çeşitlilik gösterir. 

 

İzmir’de faaliyet gösteren Kahyaoğlu Plastik, plastik ve karton paket servis ambalajları üretimi yapan firmalardan baskılı karton dondurma kasesi, baskılı karton bardak, sıcak içecek bardağı, dondurma kasesi vb. pek çok paket servis ambalaj ürünlerinin tedariğini yaparak paket servis hizmeti veren işletmeler satmaktadır. Ürün ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için www.kahyaogluplastik.com.tr web adresini ziyaret edebilirsiniz.