Kendinden Kapaklı Plastik Kapların Kullanım Avantajları

 

Plastik ambalajlar gıda işletmelerinin ürünlerini müşterilere ulaştırmak için kullandıkları alternatif bir yöntemdir. Yiyeceklerin teslimat sırasında herhangi bir zarar görmemesi işletme sahibi ve müşterilerin karşılıklı olarak memnun kalmasını sağlar. Pandemi koşullarında paket servis hizmeti veren restoran, lokanta, fırın ve pastaneler ürünlerinin hijyenik ve eksiksiz şekilde müşteriye iletilmesi için, kendinden kapaklı plastik kapları kullanarak doğacak potansiyel mağduriyetlerin önüne geçmiş ve kar marjlarını artırmışlardır.

 

Kendinden kapaklı plastik kapların temini uzun yıllardır kolay ve ucuz bir yöntem olarak kabul görmektedir. Paket servis ve self servis tüketim alışkanlığının tüm toplum tabanında karşılık bulmasıyla fast food tüketimi hızla artış göstermiştir. Pandemi döneminde kapanan kafeler ve restoranlar satışlarına yemek sipariş ve kurye uygulamaları aracılığıyla devam etmişlerdir. Ortalama 30 dakikalık teslimat süreleriyle çalışan bu uygulamalar, işletmelerin siparişlerin sıcak ve hijyenik iletilmesini amaçlamaktadır.

 

Tümsekli bir yolda siparişlerin dökülmesi, sızdırması ya da şeklinin bozulması müşterinin memnun kalmamasına neden olmaktadır. Kendinden kapaklı plastik kaplar içine konan gıdanın teslimat sırasında zarar görmesini engelleyen kullanışlı bir çözüm olarak karşımıza çıkmaktadır. 

 

Kurumsal işletmelerin prestijleri yaptıkları ürünlerin kalitesi ve müşteri memnuniyetleri ile doğru orantılıdır. Restoranda veya kafede hazırlanan sipariş her ne kadar hijyenik ve göze hoş gelen biçimde hazırlansa da, müşterinin eline ulaştığında dökülmüş, ezilmiş ya da şekli bozulmuş durumdaysa, bir sonraki sipariş esnasında tekrar tercih edilmeyi engelleyen bir sorun olarak karşılık bulacaktır. Hal böyle olunca gıda işletmelerinin müşterilerini her anlamda memnun etmesi gerekmektedir.

 

Kaliteli ve dayanıklı ürünlerin vazgeçilmez adresi Kahyaoğlu Plastik sektöründe uzun yıllardır baskılı karton bardak, double wall bardak, çift duvarlı bardak, huhtamaki bardak, plastik salata kapları, paket servis ürünleri, frozen bardak, baskılı şeffaf bardak, şarküteri kapları, sos ve meze kapları, dondurma kapları ve küreleri gibi geniş bir yelpazede, gıda sektörünün özel ihtiyaçlarına yönelik alternatif çözümler üretmekte ve hizmet vermektedir. Kahyaoğlu Plastik ürün ve hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak ve ihtiyacınıza yönelik adet, ebat ve çeşitte sipariş oluşturmak için www.kahyaogluplastik.com.tr web adresini ziyaret ederek, bizimle iletişime geçebilirsiniz.