Paket Servislerde Tercih Edilen Sızdırmaz Ambalajlar

İnternet ve telefon temelli paket servis sistemlerinin yaygınlaşması gıda ambalajlarını önemli hale getirmiştir. Siparişi verilen gıdanın adrese olması düzgün ve sağlam ulaştırılmasında kullanılan plastik ve karton ambalajlar son derece önemlidir. Farklı porsiyonlara uygun olarak farklı boyutlarda üretilebilen plastik ambalajlar aynı zamanda katı ve sıvı gıda ürünlerinin dökülmesini, sızmasını ve yabancı maddelerin içeri girmesine engellemektedir.

Gıdaların dökülmemesi, adrese sağlam bir şekilde teslim edilmesi paket servisi yapan cafe, restoran veya büfelerin müşteri memnuniyeti açısından üzerinde durdukları ve dikkat ettikleri bir konu olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu nedenle paket servisi veren firmalar çoğunlukla sızdırmaz plastik kaplar ve bardaklar tercih etmektedir. Bu tercih edilebilirliği yüksek olan sızdırmaz plastik kap ve sızdırmaz karton bardakların beş tanesini sizin için sıralamak gerekirse; sızdırmaz kapaklı karton çorba kaseleri bu ambalajların başında gelecektir. Özellikle iş yerlerinden sıklıkla sipariş verilen çorba ve diğer sıvı yiyeceklerin dökülmeden taşınmasını olanaklı kılan sızdırmaz çorba kaseleri sıcağa uygun olarak üretildiği için elle doğrudan taşıma işleminde de yaşanabilecek yaralanmaları en düşük seviyeye indirmektedir. Sızdırmaz kapaklı sıcak karton bardaklar ise müşterilerin çay, kahve ve diğer sıcak içerikleri tüketmelerine ve kolay taşımalarına imkan sağlamaktadır. Kapaklı yapıları sayesinde dökülecek oluşturabilecek  yaralanmaları ölmektedir. Sızdırmaz kapaklı yemek kapları sayesinde sıvı veya katı yemeklerin,  şerbetli veya sütlü tatlıların zarar görmeden taşınması sağlanmaktadır. Aynı zamanda kolay tüketilmesine de imkan sunan plastik yemek kapları özellikle paket hizmet veren tatlıcılar tarafından tercih edilmektedir.

Kahyaoğlu Plastik sızdırmaz karton ve plastik ambalaj seçenekleri ile müşterilerine ihtiyaçlarına uygun olarak ürün satışı yapmaktadır. Satışını yaptığı diğer ürünleri incelemek için Kahyaoğlu Plastik’in web sitesini inceleyebilirsiniz.

pandemi paket servis kapları