Plastik Kapaklı Salata Kapları Kullanımı

Plastik ve karton ambalajlar son zamanlarda restoran, cafe ve servis hizmeti veren lokantalar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Farklı boyutlarda, renklerde ve özel baskılı olarak üretimi yapılabilen paket servis ambalajları, firmaların kurumsal kimliklerini pekiştirmek ve müşterilerin hafızalarında kalıcı olmak adına kullanılan pazarlama uygulamalarından da birisidir.

Çorba, sulu yemek, sütlü tatlı vb. yiyeceklerin taşınmasını kolaylaştıran ve sızdırmaz yapısıyla dökülmesini engelleyen sızdırmaz plastik ambalajların yanı sıra salata gibi soslu veya sossuz yiyeceklerin de servis edilmesini kolaylaştıran ambalajlar da  paket servis yapan işletmeler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

İçerisine konulan salatanın besleyici yapısını bozmadan tüketicisine ulaştırılmasında kullanılan plastik salata kapları, farklı en ve genişlikte geniş bir çeşitlilik sunmaktadır. Kaliteli plastik yapısı ile kırılma, dökülme, esneme yapmadan salataların tüketicisine sağlam şekilde ulaşmasını sağlamaktadır. Kapaklı yapıları sayesinde taşınması sırasında açılma ve dökülme gibi istenmeyen durumların önüne geçer ve içerisine yabancı maddelerin girmesini engeller.

Bölmeli plastik salata kapları ergonomik yapısı ile farklı salata türlerinin ve farklı yiyeceklerin birbirine karışmasını engeller ve sağlam şekilde taşınmasını kolaylaştırır. Aynı zamanda tüketicinin salatasını dökmeden kolaylıkla yiyebilmesine olanak sağlamaktadır.

Türkiye genelinde plastik gıda ambalaj satışı yapan Kahyaoğlu Plastik, ergonomik plastik salata kapları ve bölmeli salata kaplarının satışını da yapmaktadır.

plastik salata kabı üretimi,salata kabı