Plastik Gıda Kaplarında Kahyaoğlu Plastik Farkı

Ambalaj sektörü tüm dünya olduğu gibi Türkiye’de büyük bir hızla gelişme göstermektedir. Bu gelişimin içerisinde kendisine yer edinen Kahyaoğlu Plastik, 1980 yılında faaliyete başladığı günden itibaren bayiliğini yaptığı büyük ambalaj firmalarının ürünlerini müşterilerine sunmaktadır.

Kalite politikası gereğince müşterileri istek ve ihtiyaçları ön planda tutan Kahyaoğlu Plastik, plastik paket servis ürünlerinden, kapaklı, bölmeli salata kapılarına, sıcak karton kahve bardaklarından tatlı kaplarına kadar geniş ürün çeşitliliğiyle toptan ve/veya perakende satış yapmaktadır.

Kahyaoğlu Plastik Farkı

Güvenilir bir firma olmayı kendisine prensip edinen Kahyaoğlu Plastik, plastik gıda ambalajı satışı yapmanın yanı sıra sektörle ilgili konularda müşterilerini yönlendirmek, bilgilendirmek, çözüm üretmek ve sunmak gibi hizmetlerde sunmaktadır. Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet sunan Kahyaoğlu Plastik, restoran, cafe, büfe vb. gibi müşterilerine paket servis hizmeti sunan işletmelerin ihtiyaç duyduğu gerekliliklerin bilincinde olarak onlara en uygun hizmeti önermektedir. Sektöründe yaşanan teknolojik ve modern değişimleri yakından izleyerek müşterilerini ihtiyaçları daha ortaya çıkmadan çözüm önerileri sunma çabası içerisinde her daim yenilikçi çalışma prensibiyle çalışmaktadır.